şükela:  tümü | bugün
  • kadinlarin anlamadigi tek sey.
  • 10 search delik
    20 if delik fits cuk than goto 30 else 10
    30 fuck
    40 on error goto 10
  • fiyortların efendisi psikolojyası. dünyanın erimesini istemez, evlilik yıldönümünde eşine buzul armağan eder.
  • her güzel kızın yanında bir lavuk var anasını satiyim ya
  • bu topraklarda, "erk"i ile hesaplaşabilip, bir "ek" olmaktan öteye gitmesi zordur
  • önden bakınca çirkinmiş nan ...
  • abi manita yapmak lazım ya
  • genel olarak bakarsak, erkek olmanın avantajları ve erkek olmanın dezavantajları toplamının oluşturduğu bir insan psikolojisidir.
  • ya bu psikolojinin bi kısmısını, hatta çoğunu anlayabiliyorum, daha doğrusu anlamaya çalışıyorum: hakikaten çabaladığım nadir konulardan biri, birisi: önyargılarım yok misal kendilerine karşı, taciz sınırına varmadığı sürece diğer kadınların asılma dedikleri şeye anlayış gösterebiliyorum, sürekli seks düşünüyor olmaları da o kadar enterese etmiyor misal, sevişmek için yol yapmalarını (bu kalıbı bana öğreten kişiye de saygılarımı sundum en bi güzelinden: çoğu şeyi açıklıyor zira..) da anlayabiliyorum, kendilerini ispat etme zorunlulukları olduğunun da gayet farkındayım..

da, abicim anlamadığım tek şey şu-
    [tarafların iradesiyle gerçekleşen grup seks eylemlerini bunun dışında tutmak kaydıyla..]
    bu erkekler, 3-4 kişi bir olup nasıl bi kadına tecavüz edebiliyorlar, ya da (duymuşsunuzdur mutlaka..) sarhoş olan bi kadın olduğunda arkadaşlarını arayıp "eheh, gelin lan karı var.." diyebiliyor, bu tür sırayla sevişme (sikme diyelim..) eylemlerinde nasıl bi psikoloji içerisine giriyorlar inanın anlamıyorum: ve ömrümün sonuna kadar da anlayamayacağım sanırım..
    çok tuhaf.. cidden..