şükela:  tümü | bugün
  • googlefight gibi deği$ik bir platform kullanıldığında, kadının kazandığı kar$ıla$madır.
    http://www.googlefight.com/…word1=erkek&word2=kadin
  • erkek bir seyi yaptiginda gururu incinirse "pismanim,yapmaz olaydim" der.
    kadin bir seyi yaptiginda gururu incinse dahi "pisman degilimm yine olsa yine yaparim, her seye ragmen yaptim elimden geleni" der.
  • kadın kendisi için değil de başkalarına anlatabilmek için birşeyler yapıyor sanırım, yani mesela bir gün bir yerlerde çok eğlenmiş bir kadın için ertesi gün bunu başkalarına anlatamadıktan sonra eğlenmesinin hiçbir anlamı yoktur, "ay şekerim bi eğlendik bi eğlendik", "sorma ya geçen bodrum'daydık, öyle güzeldi ki" diye birilerine anlatmazsa rahat edemez.
    bir erkek dünyanın parasını verip en lüks berbere gitse, arkadaşıyla arasında en fazla şu muhabbet geçer, "saatler olsun abi", "eyvallah"... oysa kadın hemcinsine buradan bile vurmak ister, öyle bir kuaföre gitmiştir ki her detayıyla anlatıp üstünlük sağlamak zorundadır.
    erkek, yeryüzünde kendisinden başka hemcinsi kalmasa ve bir tane daha erkek yaratabilme gücü elinde olsa, mutlaka bir tane yaratır, oysa kadın , tek kadın kalsa asla kendinden bir tane daha yaratmaz..
  • balkona mevzilenmiş erkekler ile salonda oturan kadınlar arasında birkaç kez gidip gelmek yeterlidir farkı anlamak için. şöyle ki;

e: yanlışın var, 40 litre yakmaması lazım.

k: vallaha doğru, yaprak dökümü'nün kaynanasının aynısı.

e: yol tutuşu da iyi değil zaten.

k: iyi iyi, 70'le kazanmış kpss'yi.

e: motoru boğarsın yeğenim yapma!

k: yaptım ben hemen, çok hafif.

e: bujilere de baktırdım, daha 2.000 gider dedi.

k: ama tsh'ın çok düşükmüş senin.

e: takoz gibi arabaya vermiş parayı.

k: soğan kürü kullan, kist mist kalmaz.

e: canavar gibi. uçak uçakkk! enjektör, balata, karbüratör, bık bık bık.

k: laminant, referandum, mango, zara, bodrum bik bik bik...

e: ...(?)

k: oktay usta, röfle, balyaj, ezel, cari açık, ender saraç....

e: ...(?)

k: görümce, elti, tansiyon, u2 konseri, sabah yürüyüşü, elektrik faturası...

e: maç başlamadı mı hala?
  • outlet mağazasının önünde bir karı-koca ikisinin de tepesinde düşünen bulutlar;

kadında yazan; "select * from outlet"

erkekte yazan; " select ihtiyaç from outlet where ihtiyaç='gereksinim' and sum(ihtiyaç) < maaş "

kadınlar ne kadar kısa ve öz düşünüyor değil mi?