• otobüste/minibüste boş yer olmasına rağmen, bu boş yeri sırf yan tarafında erkek bulunuyor diye tercih etmeyip ayakta kalmayı seçen türbanlı kız tercihi. bu şekilde dünya ve ahiret kurtarılmış olur.
  • bir tercih. bir erkekle aynı otobüste gitmemek, bir erkekle aynı okula gitmemek, bir erkekle aynı sokakta olmamak gibi yerlere de evrilebilir bir fobi.

oysa ki, o şekilde çoğalmıyoruz.

erkeklerle yaşamaya alışmalıyız, alışmalısınız, alışmalılar.
  • nenem olsa "ayaklarına garezi var" derdi.
  • erkeğin yanına oturtulmaktansa ayakta götürülmektir.
    not: derdiniz ne sizin kuzum, bundan nice pislik göndermeli binlerce entry yaşıyorken bunun zamanötesinde yeri yok!
  • trende, otobüste, minibüste nerdeyse her gün, uzun saatli yolculuklar yapmama rağmen, hiç rastlamadığım bir tercih. ben mi başka bir ülkede yaşıyorum acaba.
  • aklı fikri uçkurunda olan hatunun ve ailesinin tercihidir. muhtemelen aklından "şimdi siker filan babam kızar" şeklinde düşünceler geçmektedir. bu modellerin de genelde çok çirkin olmasından kaynaklı tecavüze uğraması riski olmadığını anlaması için çok yaşlanması gerekir. zaten yaşlandıktan sonra da "beni kimse sikmez artık" düşüncesiyle daha rahat davranırlar.

şimdi buna bunu aşılayan adamın da muhtemelen erkek erkeğe oturmaktan çekinmediği için eşcinsel damgası yememesi de enteresandır.

edit; bi de fortçular var tabi, şimdi yanyana oturunca bi numara olmadığı için ayakta durup sürtünme keyfini yaşamak istiyor da olabilir.
  • bugün metrobüste yanımdaki yer boş olduğu halde yanıma oturmayan mini etekli bir hatunun yaptığı iş. önümde gitti ayakta. oturmadı lan yanıma. çok da meraklıydım sanki. güzel de değildi zaten. kendini beğenmiş.
  • insanlık için saçmalığın daniskalarından biri olarak nitelendirilebilir fakat benim için işe yarar bir durumdur.
    otobüste her ne sebeple olursa olsun boş yer bulmak bir nimettir, bir lütuftur.
  • bazı kadınların tercihi böyle oluyor.

tabi tercihtir, istersen oturmayabilirsin. ama insan üzerinde psikolojik baskı oluyor. sanki sapıkmışsın, tacizciymişsin sanki at hırsızıymışsın da bu ibnenin yanına mı oturulur? diye düşünüp ayakta kalmayı tercih ediyorlar gibi geldi.

bir defa yanım boş olduğu halde kalktım. öyle gelip oturdu kız. bir de dibinde duruyor ama oturmuyor, resmen psikolojik baskı la.
  • (bkz: #82190515)
hesabın var mı? giriş yap