şükela:  tümü | bugün
  • özellikle bu mevsimde entrylerini bırakacak güvenli iklimler arayan dişi yazar, içgüdüleri ve atalarından miras kalan genetik navigatörleriyle erkek yazarların başlığı etrafında dolanmaya başlar. bu sırada kuzeyden gelen yağmur bulutları bu bölgeye yetişmiştir. savana'da hayat zordur. hele ki küçük kedi dostumuz için daha zordur...

yağmur şiddetini yükseltiyor ve yeni bir hayatı müjdeliyor. yeni ölümleri de tabi. savana'da hayatta kalma mücadelesi tüm şiddetiyle devam ediyor. sırtlanlar, aslanlar ve akbabaların gölgesinde...

dişi yazar entrylerini bırakacak güvenli bir liman bulmuş görünüyor. ama o da ne? fırtınanın da şiddetiyle iyice vahşileşen sırtlan sürüsü buraya doğru ilerliyor. savana'da hayat zor. hele ki dişi olmak daha da zor. işte, "sırtlanlar bi yere gidiyorsa orda taze et vardır aga" genetik mirasına sıkı sıkıya sahip çıkan akbaba larry ve arkadaşları da burada. savana'da hayat z.. lan bu arada savana yazıp duruyorum ama, savan mıydı bunun aslı? küçük dostumuz tarla faresi boby'ye sormayı deneyelim. oo, boby şiddetli yağmurla su basan yuvasında ölü bulunmuş. cebinde adresim bulunmuş. nerden baksan tutarsızlık. en güzeli fil olmak aslında. karışan yok bulaşan yok... aylar sonra yağmur bulutları güneye gidecek ve dişi yazarın entryleriyle erkek yazarın başlığının meyveleri -küçük bakınızlar- hayata merhaba diyecek...
  • + merhaba, nickaltıma entry girmişsiniz. :))
    - evet?
    + nick de çok güzel ;))
    - teşekkür ederim hocam. :)
    + hocam? o_0
    - evet? müdür, hafız, hacı... hangisini istiyorsan onla hitap edeyim.
    + dişi değil misin sen? :/
    - eöö.. hayır?
    + hassiktir yaa! :((
    - n'oldu, problem nedir?
    + sus, yeter bu kadar!
    - ya bi' açıklama yapar mısın?
    + ...
    - üstad orda mısın?
    + ...
    - rahatsız oldunsa sileyim entry'i?
    + ...
    - hay allah.. ne olduğunu anlamadım, cevap da vermiyosun ama dediğim gibi silebilirim entry'i istersen. sorun değil yani. iyi akşamlar.

...
  • + (#61472655) çok güzel şeyler söylemişsiniz :))
    - sadece basit bir tebriğin yetmeyeceğini düşündüm nickaltı yazmak istedim, hak ettiniz bence :)
    + teşekkür ederim :))
    - (#60472655) ahaha bu da çok iyi amına koyyim ya, badilere ekliyorum! ;))
    + farkında mısınız bilmiyorum ama koydunuz az önce? :/
    - ee? akşama kadar koyuluyor zaten sözlükte, sorun ne?
    + dişi değil misiniz? :/
    - yoo, ne ilgisi var. 25 yaşındayım, mühendisim, adım da ertan. hem sen de küfrediyosun entry'lerinde, ben edince mi sorun oldu?
    + ...
    - hayret bir şey ya, adamaın takıldığı noktaya bak. siliyorum yazdığım nickaltını da!
    + ...
    - cevap versene lan!
    + mallara ekledim sizi! :(((

...
  • (bkz: ayak)
  • ben dişiyim, diye mesaj da geliyorsa eğer, dadından yinmez olur.