şükela:  tümü | bugün
  • öyle popüler bir yazar olmayan şahsımın şu şekilde deneyimlerinin sonucu olan sayıdır:

üç grup mesaj atan insan bulunur:
    1- siyasi görüşümüz uymadığı için ana bacı sövenler
    2- feminist karşıtı yazdığım şeyler olursa kadın düşmanı olduğumu iddia edip ana bacı sövenler
    3- tuttuğumuz takım aynı olmadığı için ana bacı sövenler

evet her şekilde ana bacı küfür yediğimiz, hatta bazen ileri gidip adres vererek asla kavga etmek için görüşmediğimiz doğrudur. bunların attıkları mesajlar yoğunluğa göre değişmekle birlikte günde ortalama 1'dir diyebilirim
  • sıfır

edit: arkadaşlar teşekkürler, 38 mesaj oldu, yeterli :)
  • ekşi sözlük'te mesajlaşma olduğunu öğrendiğim başlık.
  • 100-150 kadar.
    sürekli yanlış başlık altına mı yazıyorum nedir .devamlı girilerim başka başlıklara taşınıyor lan.
  • algoritmam şu şekilde çalışıyor.

mesaj atana bakıyorum cinsiyeti nedir?

erkek -> mesaj küfür içermiyor mu? -> mesaj mantıklı mı? -> mesaj işine yarar mı? -> boş vaktin var mı cevap verecek? -> cevap ver

kadın -> cevap ver

adam olarak bir adamla ekşi üzerinden konuşmak çok manasız bir şey. hele burada ki adamlar bir tuhaf hep bir üsten üste konuşup akıl dikte ediyorlar. arkadaş git ötede fikir mastürbasyonunu yap beni bulaştırma.

kadınlar ile her zaman daha eğlenceli ve daha muhabbettin güzel aktığı bir sohbet oluyor.

bu meriçlik değil efendiler ben adam sevmiyorum.
  • sözlük arada mesaj atıyor.şu başlık şuraya yaşınmıştır diye.
  • yazıyla sıfır sayı ile 0 ingilizce zero.
  • aynı mesajı bir günde 30 kişiden almışımdır.

“boşan o zaman.”

şimdi bu 30 kişi aynı mesajı yazınca aklıma bir kişi geldi. 30 ayrı hesap açmış olabilir mi?

bir çin atasözü derki: bir şey bilmiyorsan kafasını karıştır.”
  • gunde 10-15 tane geliyor.

- en az 3 tane "kadin dusmani serefsiz" diyen bayan(kimseye dusman degilim). bazen de kedi dusmani oldugumu iddia ediyorlar. valla cozemedim bir hayvana notr olmak dusmanlik sayiliyor.

- en az 3 tane bilimsel konularda got olmaya gelen comez.

- 2 kufur

- birkac tane de saygili ve bir seyler ogrenmek isteyen genc arkadas.
    sirf bunlarin hatrina kapatmiyorum mesaji.
  • günlük 8 i nude olmak üzere toplam 5