şükela:  tümü | bugün
  • neden sürekli hetero olduğunu bildiğiniz yakın erkek arkadaşınızı gay cafe, mekanlara çağırıyorsunuz?

birbirinize karşı neden bu kadar cimrisiniz?

ilişki anlayışınız neden hep cinsellik üzerine kurulu gerçekten aşk yaşayan gay var mı?

edit: başlığa ehehe cahil abi yeea bak hemen entry girip ego kasayım modunda yazan saçma detaycı arkadaşlar;
    bu başlığın önceki formatları da hep böyle açıldı zaten bunu anlamayacak kadar basit düşünen yazarların var olduğunu bildiğimden açıklamaya hetero diye belirttim, düzgün okuyun amk sonra pısa puanları neden düşük. *
  • götümüze bakıyor musunuz lan? doğru söyleyin.

edit: bakıyorlarmış valla :(
    edit2: espri yapıyoruz niye bu kadar alıngansınız ki?
    edit3: yalnızca göte de bakmıyorlarmış :(
  • “ne biçim başlık lan bu?”
    dedirten başlık.
  • str8 yazarlardan gey yazarlara sorular.. ya da hetero yazarlardan gey yazarlara sorular olması gereken, buram buram homofobi kokan aşağılık ve yavşak başlık.

siz neden kadınlara tecavüz edip ellerini keserek katlettiğinizi, çocuklara neden hallendiğinizi anlatın. boşverin götlerinizi.

sizin kadar göt takıntılı insan evladı mi var dünyada sapıklar?

gey cafede insanlar sevişmiyor. sizi de rahatsız etmiyor. ama gey olmayan her türlü ortam taciz ve hakaret içeriyor. ondan olmasın?

siyasete gelene kadar halk çok boktan şu ülkede.
  • aileniz gay oldugunuzu biliyorsa özellikle babanız tavrı nedir bunu gerçekten merak ediyirum. bir baba nasıl tepki verir bu duruma yada vermiştir
  • iğrençsiniz ibneler. sorum yok.
  • umarım başlığı açan arkadaşın amacı komple cinsiyet olarak erkek olanların gaylere sorularıdır. aksi halde fena şekilde cahilliğini belli etmiş olacaktır.

benim bir sorum yok, gaymiş heteroymuş biseksmiş, kimsenin cinsel hayatı beni ilgilendirmez. kimsenin tercihini yargılamakta bana düşmez, nasıl mutluysanız öyle yaşayın gençler. mutlu olun, mutlu edin hepsi bu. insan olun yeterli.
  • bu başlıkta gelip hakkınızda zırvalayanlara aldırış etmeyin sizdeki göt onlarda yok tüm mevzu bu .
  • piyasadaki bütün güzel kızlar neden hep sizlerin çevresinde.
    aynı soruyu kızlarda yanıtlayabilir