• ıtiraf edilecek çok şey var ama benden öncekilerin yazdıklarını görünce vazgeçtim. biz böyle itiraf falan yazmayalım. gerçekten faciayiz bu konuda
  • ilk entryleri okuyunca "allah aşkına siz etmeyin" dediğim itiraflardır...
  • bazen gerçekten de sadece sarılmak istiyoruz fakat heteroseksüelliğimizden şüphe duyarsınız diye korktuğumuz için mecburen vites artırıyoruz.

yoksa bizim de dizlerinizde saçlarımız okşansa hiç fena olmazdı.
  • yesillendirin dinleyin itirafımı.
  • sevgili kızlar alkol almadan sevişemiyorum, rahat edemiyorum kafasını yaşamayı bırakın. bende alkollü biriyle sevişemiyorum araki bulasın alkol almayanını. alkol kötü birşeydir valla kötüdür çızz dır.
  • kacan kovalanir mantigi ile hareket edenler benim hayatima girdiginde, kacma kismi sonrasi kovalanmadiklarini anlamalari ve bunu panikle bana u donusu sonrasi halinizden asiri haz duyuyorum. aslinda bunun icin sizin adiniza uzuluyorumda sizi bu noktaya getiren hemcinslerimin gereksiz asiri ilgi odaklarina koymalari.
  • öyle hoş yüzler var ki... fakat bazen dişiniz olmasa sanki daha da güzel olacak.

ısırmayın ulan *
  • itiraf ediyorum ,sevgiilim yok.(bkz: anlarsınız ya)
  • çok çıtı pıtı olmanız, aşko kuşko olmanız yerine böyle çirkef, biraz ters, olay çıkaran halleriniz daha çok hoşumuza gidiyor net.
  • yaşınız yükseldikçe cazibeniz düşüyor. 21 yaşında 7/10 olan kızı 30+ yaşında 9/10 teyzeye tercih ederim. niye çünkü bok gibi param olduğu için 7/10 çeşitli müdahalelerle 10/10 olabilir. öte yandan 9/10 teyze 3/10 durumuna havaya fırlatılan bir elma kadar hızlı düşecek. o yüzden zamanın kıymetini bilin cimcimeler vasatlığa gerek yok. zamanla savaşırsanız zaman hep kazanır. valla bak, always…
hesabın var mı? giriş yap