şükela:  tümü | bugün
  • erkek yazarların merak edip edip soramadiklari sorulardır. *

efendim naçizane sorum şu ki; neden sevişmek için illa bir sebep ariyorsunuz?!*

edit: imla.
  • kadına bir şey sormak isteyip de soramayacak kadar basiretsiz ise erkek, erkliğini çoktan yitirmiştir. geçmiş olsun.

edit: ohoo burası çoktan kizlarcevapliyor.com'a evrilmiş bile, iyi forumlar ++rep.
  • ben bir başlığa kadınların da seks yapabileceğine dair kısacık bir şey yazdım, mesaj kutum adımı yaşımı mesleğimi soranlarla doldu. siz hakkaten kadınsınız, zor olmuyor mu bu yavşaklarla böyle ?
  • nazik davranan herkesi size yürüyor sanıyorsunuz, iki kelime konuşuyoruz aha flört diyorsunuz. hiç mi sevmediler sizi bu nasıl bir şey ya.

-alıntıdır-
  • seyrek saçlı erkek çekiciliği diye bir şey var mı?
  • kaldırımda yürürken bile bile üzerime geliyorsunuz, çarpmamak için hiç sağa sola hafif çekilmiyorsunuz, bunu karşıdan gelen erkekten bekliyorsunuz. çarpmamak için kırk takla atıyorum ama yanlışlıkla çarpınca da ardından -afedersiniz- dememe rağmen ayı diyorsunuz. bunu neden yapıyorsunuz?
  • muhtemel cevapları 'uff snne be slk.s ' olacak sorulardır.
  • benim de cevabını merak ettiğim sorulardandır. mesaj kutusu dolup taşıyor mu gerçekten? çok acı baktığımızda. sırf cinsiyetin yüzünden herkes mesaj atıyor. bilmyiorum belki de güzel bir şeydir. ama biz erkekler hiç anlayamayacağız.
  • bana geçen gün küfredip kaçan hanginizdi?
  • koca başlıkta 1 soru vardı, cevaplıyorum!

-seyrek saçlı erkek çekiciliği diye bir şey var mı?
    + yok... sık olacak böyle halıflex gibi.

bi tane daha gördüm...

-mesaj kutumuz dolup taşıyor mu?
    +bunu ekşide sıklıkla görüyorum, ekşi erkekler kızlara sürekli mesaj yağdığını düşünüyor ancak yanılıyor, bunu şu sözle açıklamak isterim; "ölüler sanıyor ki diriler her gün helva yiyor"