13441 entry daha
  • şurdaki soruları görünce neden reddedildiğinizi ben toplu cevap olarak beyan edeyim.

tipik loser sınız. bir tık ötesi olamazsınız.
  • avrupa’da yaşamayı düşünen, bunun için uğraş sarfedeniniz var mı? ya da sarfedebileceğini düşünen?
  • biseksüel olan kadınlar, kadın sevgilileri varken erkeklerle seks yapıyorlar mı yoksa kontenjan dolumu sebebiyle erkekler geçici olarak devre dışı mı kalıyor?
  • neden evlilik olayına bu kadar kafayı takıyorsunuz? gerçekten çok sevdiğiniz için mi yoksa arkadaşlarınıza hava atmak, ben de evlilik teklifi aldım demek için mi?
  • hanımefendiler, genç kızlar, ablalarım, aziz romalılar...

gece vakti az daha kaza yapıyordum sinyal vermeyi unutan bir kadın yüzünden. benim barut gibi olduğumu görünce direk gaza basıp gitti iki laf da edemedik zaten. şu sinyal işi hep sıkıntı oluyor kadınlarda nedense. sorum şu ki:

neden sürücü koltuğuna oturunca bu kadar çok heyecanlanıyorsunuz ve amatörce hatalar yapıyorsunuz?
  • aldatmak bir ceza mı, kendini ödüllendirmek midir ?
  • hayatınız çıkarmak istediğiniz ama yapamadığınız kişi, huy vs nedir?
  • “o sadece arkadaşım” yalanını söylediğinizde karşınızda ki erkeğin yediğini düşünüyor musunuz ?
  • cesaret mi doğruluk mu?
  • evet bu soru ergence olabilir ama kesinlikle alakası yok, maalesef ki bir sorum var. bir kadın neden wp girip yazdığınızı görmeden (görüldü bile atmadan) çıkar ? evet lütfen gerçekleri başkalarından duymaya ihtiyacım var kendim kabul edemiyorum, teşekkürler.
34 entry daha