• koca başlıkta 1 soru vardı, cevaplıyorum!

  -seyrek saçlı erkek çekiciliği diye bir şey var mı?
  + yok... sık olacak böyle halıflex gibi.

  bi tane daha gördüm...

  -mesaj kutumuz dolup taşıyor mu?
  +bunu ekşide sıklıkla görüyorum, ekşi erkekler kızlara sürekli mesaj yağdığını düşünüyor ancak yanılıyor, bunu şu sözle açıklamak isterim; "ölüler sanıyor ki diriler her gün helva yiyor"
 • ben bir başlığa kadınların da seks yapabileceğine dair kısacık bir şey yazdım, mesaj kutum adımı yaşımı mesleğimi soranlarla doldu. siz hakkaten kadınsınız, zor olmuyor mu bu yavşaklarla böyle ?
 • soru;genel olarak tecrübelerinizi göz önüne alırsanız kadınlar daha yakışıklı bir erkeği mi yoksa daha güzel yürekli bir erkeği mi tercih eder? yahut siz hangisini tercih edersiniz?

  cevap;aptal kadınlar sadece yakışıklı adam tercih eder aldatılır ve sızlanır.kurnaz ve kötü kadınlar güzel yürekli bir erkek tercih eder ve yakışıklı bir erkekle aldatır ilişkisini sürdürür bu arada.düzgün ve normal kadınlar ortalama bir tipte güzel yürekli adamı seçer.
 • bundan yaklaşık 3 ay kadar önce bir gece kulübünde hemcinslerinizden biri beni pandikledi. cidden erkek götü bu kadar cazip mi sizin için? kaldı ki ben spor falan yapmayan adamım. cazipse de benimki cazip gelmesin nolursunuz. hem kıllı da benim götüm. gitti bekaretim amk. 3 aydır insanların yüzüne bakamıyorum.

  toplaşın beyler geri dönüşler neticesi editi veriyorum: yaklaşık 10-15 kadın yazardan dönüş aldım konuyla ilgili. ilk birkaçı genelde espri içerikliydi ama entryler ilerledikçe götün erkek için de önemli bir uzuv olduğu sonucuna vardım(ulan eskiden daha kolaydı bu işler. işi var mı boyu uzun mu kel mi bir de son dönemde kas mevzusu başlamıştı. şimdi bir de göt çıktı başımıza). bildiğiniz götümüze bakıyorlar beyler. anladığım kadarıyla ellemek olsa daha iyi olur ama olmasa da koymaz. görüntüsünü seviyorlar. bir kadın yazarımız mel gibson gibi olmasın ama olacaksa jon snow gibi olsun dedi. ben de madem öyle tüm mesaj atan kadın yazarlara ikisinin de götünün linkini atıp hangisi diye sordum. hepsi jon snow'dan yana. yani öyle erkekte karpuz gibi göt aramıyorlar. squat falan yapacaksanız ölçütünüz jon snow olsun. ulan şaka maka sabahtan beri erkek götü estetiği muhabbeti yapıyorum. gelecek çok boktan beyler. bunlar yarın öbür gün dayarlar da bize. demedi demeyin. hepinize bol squatlı günler. gluteuslarınıza kuvvet.
 • - kaldırımda yürürken bile bile üzerime geliyorsunuz, çarpmamak için hiç sağa sola hafif çekilmiyorsunuz, bunu karşıdan gelen erkekten bekliyorsunuz. çarpmamak için kırk takla atıyorum ama yanlışlıkla çarpınca da ardından -afedersiniz- dememe rağmen ayı diyorsunuz. bunu neden yapıyorsunuz?

  - bu konuda ben de hemcinslerime çok kırgınım, ağızlarını burunlarını kırmak isterim.
 • (bkz: how you doin')
 • sorduğum soruya neden hiç bir zaman tek seferde cevap alamıyorum ?

  buba: nerdesin ?

  hatun kişisi: geliyorum

  ---

  buba: geliyor musun?

  hatun kişisi: şurdayım.
 • bir yerde alışveriş yaparken, her şeyi kasaya koyup ondan sonra kasiyer size "bilmem kaç lira efendim" dediğinde elinizi çantaya atıp, onun içinde cüzdan arayıp. cüzdanı bulunca bu sefer onun içinde kart veya nakit para arıyorsunuz.

  acaba her seferinde kasiyer bu sefer para istemez diye bir umut mu var? yoksa daha önce hiç alışveriş mi yapmadınız para falan ödendiğinden haberiniz mi yok. nedir bunun nedeni arkadaş. hele marketlerde ürünü sizi poşetlemeniz beklenen yerlerde, neden bütün ürünler geçene kadar bekliyorsunuz? ve sonra birinci paragrafta belirtilen işlemleri yapıp yarım saat sonra ödeme yaptıktan sonra poşete koymaya başlıyorsunuz. kocanızı sevgilinizi makyaj ve hazırlık için yarım saat bir saat beklettiğiniz yetmiyor, mağazalarda arkanızdaki insanları da bekletiyorsunuz?

  aynı çile atm.lerde de var. kadın yarım saat sırada bekleyip sıra kendine gelince çanta yarım saat kart arıyor.
 • sırf sizi orgazm etmeyi başarıyor diye bir erkeği uzun veya kısa vade de kafanız fikirleriniz uyuşmasa bile hayatınızda tutar mısınız ?

  edit:

  aldığım onlarca mesaj arasından en realistik olanı sizlerle paylaşmak istiyorum. konuyu tam anlamıyla özetler nitelikteki bu mesaj için yazarı tüm samimiyetimle tebrik ediyorum.

  "hayır. erkek yatakta çok iyiyse bu bir ilişki sürdürme nedeni değildir ama iyi degilse bu bir ilişki bitirme nedenidir."
 • ne salak salak sorular bunlar yav şeklinde okuyup üşenmeden cevaplıyorum. şaka şaka işsizim çocuklar ben. gelecek nesiller bilinçlensin diye mantık çerçevesinde sorulmuş soruları yanıtlıyorum sabahtan beri.

  buradan cevaplamak istediğim tek bir soru var: bir erkekte neden paraya, pula, mesleğe bakıyorsunuz zamazingosu. buna soru ile cevap vereceğim: neden sizin paranızla, pulunuzla, mevkinizle ilgilenen kadınlarla birlikte olmaya çalışıyorsunuz? insan tercih ettiği şeylerle yaşıyor sonuçta. şikayet etme lüksünüz yok bence.