8197 entry daha
  • sözlükten hiç tanımadığınız birisi ile kısa bir mesajlaşma sonrası direkt evine gidip seviştiniz mi ?
  • var mısınız gerçekten? bendeki algı şu, kadınlar sadece instagram ve kadınlar kulübünde takılır.
  • neden sizi bu kadar kolay kategorileştirebiliyorum? neden hep benzer davranış ve tutumlar içerisindesiniz? neden çoğunuzun diğer bütün kadınlarla çok fazla ortak noktası var? niye sıyrılamıyorsunuz ana akımlardan?

edit: çok mesaj geldi. bir hikaye iliştirmek istiyorum buraya. avukat petrocelli, karısını öldürmekle suçlanan bir adamı savunmaktadır. kadının cesedi ortada yoktur. petrocelli duruşma esnasında der ki, 1'den 10'a kadar sayacağım ve şimdi öldürüldüğü iddia edilen kadın şu kapıdan içeri girecek der. bütün jüri ve hakim kapıya bakar bu esnada. petrocelli gördünüz mü der, siz de kadının öldürülüp öldürülmediğinden emin değilsiniz... devamını anlatmaya gerek yok hikayenin bu kadarı yeterli konuyla alakalı.
  • sizi aldatan erkeklerden ayrılmama sebebiniz nedir?
  • bazen cesur sorulardır;
    fuck buddy mi, one night stand mi?
    neden?
  • * 24 saatliğine erkek olsaydınız, ne yapmak isterdiniz?

* hangi şiirin sizin için yazılmasını isterdiniz?

* astronomi, kuantum mekaniği, genel görelilik sizin için bir anlam ifade ediyor mu? bilen insan sizin için bir şey ifade ediyor mu?

* yapmak istediğiniz ama yapamadığınız en çılgın sey ne idi?
  • ne alıyorsun ne veriyorsun
  • daha az yaşlı olanınız yazsin aga maks 25 genç kızlarımız hayat nasıl gidiyor.?
  • her gün aynı saatte kalkıp işe veya okula gidip aynı şeyleri yapıp aynı yemekleri yemekten hiç sıkılmadınız mı? kendinizi bu döngünün içinde amaçsızca sürekleniyor gibi hissettiğiniz oldu mu? olduysa nasıl kurtuldunuz?
  • bu numaraları yiyor musunuz cidden?
    ona göre editleyeceğim entry’i *

edit: hobaaa.. neler dönüyormuş ya burda. *

edit2: olm cidden hepiniz kadın mısınız lan ? neler oluyor gece gece. üzmeyin, kandırmayın bu kardeşinizi... kalbim hassastır benim.
329 entry daha