18661 entry daha
  • silikon ya da estetik yaptırmayı düşünüyor musunuz? cevabınız evetse hangi bölgeye?
  • bir önceki sorumda türk kızlarından hayır cevabi alan arkadaşlarım yine karşınızda. soru yine yenilgiyi kabul edemeyen ingiliz arkadaşlarımdan geliyor. yine ayni yerde, birimizin kız arkadaşı olmadığı için, yalnız bırakmamak adına, sevgililer gününde buluştuk. yine üçüncü biralarımızı içerken (sanırım sıra üçüncüye geldiğinde millete sarmaya başlıyoruz) bu sefer soruyu kişiselleştirmeye karar verdiler.

soru çok basit. bir restorana giriyorsunuz,ve dört adam, dört ayrı masada oturuyor.

masa 1:

ash. masadakilerin en kariyerlisi. biraz göbeği var. tipik ingilizler gibi mavi gözlü. gece sonrasında ki beklentisi ise: “oohhhoooho”.

masa 2:

chris. en zenginimiz, arabası bir yıllık gross maaşım. kel ama fit. yine mavi gözlü ve transparan (beyaz bile diyemem) tenli. gece sonrasında ki beklentisi ise: “fuck it mate, whatever”

masa 3:

ben: kabul ettikleri gibi içlerinde en iyi görünen benim. ayrıca en iyi excel bilgisi bende, isinize yararsa. maddi imkanlar yönünden ikisinden de çok gerideyim. gece sonrasında ki beklentim ise herkes kendi evinde gider.

ne yazık ki eldekiler bunlar. türk kızlarını çok sevdiğimiz için, arkadaşlarıma italyan erkeklerini sevdiğinizi söyledim ve bir italyan yaratmaya karar verdik sizin için.

sürpriz masa 4:

tony (başka isim bulamadık). uzun kıvırcık saçlı, koyu tenli. hoş çocuk. ince biraz. kariyeri ash ile kıyaslanamaz, mal varlığı chris ile kıyaslanamaz, excel bilgisi benimle kıyaslanamaz. ayrıca beyaz slip don giyiyor. hemen değiştiririz demeyin. beyaz donuna vatanına olduğu gibi bağlı. hiç sevmedik bu herifi, mal mıdır nedir.

kimi seçersiniz? seçin alin. herkese mutlu sevgililer günü bizden.
  • kadinlar!
    soru degildir soyleyecegim, 3 kelimelik tavsiyedir, alip almamak size kalmis. samimiyet, durustluk ve ozguven, bunlar kesinlikle zayif oldugunuz taraflariniz.

bunlari asmis kadinlara lafim yok. siz, cok ama cok azinliksiniz malesef.
  • nasıl geçti 14 şubat?
  • selamünaleyküm bağyanlar. nasılsınız?
  • hayat kimseden ibaret değil, kimse kimseye muhtaç değilken neden senin için ölürüm veya sensiz yaşayamam durumuna geliyorsunuz
  • ne mektup ne haber aldım
    yurdumdan yuvamdan oldum
    her şeyime hasret kaldım
    gurbeti ben mi yarattım???
  • bir erkeği biyomekanik bir insan haline getirme şansınız olsa, değiştirmek isteyeceğiniz ilk organ ne olurdu? en iyi cevaba süpriz hediye var
  • e hani 14 şubat nude'u?
  • sizce erkeklerin kadınlardan istediği ilk üç şey nedir???
474 entry daha