• ben bir başlığa kadınların da seks yapabileceğine dair kısacık bir şey yazdım, mesaj kutum adımı yaşımı mesleğimi soranlarla doldu. siz hakkaten kadınsınız, zor olmuyor mu bu yavşaklarla böyle ?
 • seyrek saçlı erkek çekiciliği diye bir şey var mı?

  aylar sonra edit; gelen 28283848 mesaja dayanarak söylüyorum ki yokmuş.
 • ben de bu vesileyle türk erkeğine sormak istiyorum. neden türk kadınından nefret ediyorsun? neden sürekli olması gerekilen imajiner bir alfa erkekten bahsediyorsun, neden devamlı kadın para ister diyorsun, neden kendine güvenmiyorsun?
 • benim de cevabını merak ettiğim sorulardandır. mesaj kutusu dolup taşıyor mu gerçekten? çok acı baktığımızda. sırf cinsiyetin yüzünden herkes mesaj atıyor. bilmyiorum belki de güzel bir şeydir. ama biz erkekler hiç anlayamayacağız.
 • koca başlıkta 1 soru vardı, cevaplıyorum!

  -seyrek saçlı erkek çekiciliği diye bir şey var mı?
  + yok... sık olacak böyle halıflex gibi.

  bi tane daha gördüm...

  -mesaj kutumuz dolup taşıyor mu?
  +bunu ekşide sıklıkla görüyorum, ekşi erkekler kızlara sürekli mesaj yağdığını düşünüyor ancak yanılıyor, bunu şu sözle açıklamak isterim; "ölüler sanıyor ki diriler her gün helva yiyor"
 • - evrensel ve zamandan bağımsız bir ahlaktan bahsedilebilir mi?
  - ahlak yargıları değişkendir. zamana ve mekana göre değişir. herkes için değişmez yasalar ortaya koymaz.
 • - kaldırımda yürürken bile bile üzerime geliyorsunuz, çarpmamak için hiç sağa sola hafif çekilmiyorsunuz, bunu karşıdan gelen erkekten bekliyorsunuz. çarpmamak için kırk takla atıyorum ama yanlışlıkla çarpınca da ardından -afedersiniz- dememe rağmen ayı diyorsunuz. bunu neden yapıyorsunuz?

  - bu konuda ben de hemcinslerime çok kırgınım, ağızlarını burunlarını kırmak isterim.
 • freud reyizi nasıl bilirsiniz ?
 • en cok sorulani icin;

  (bkz: filiz seviselimmi)
 • tanım: erkek yazarların kadın yazarlardan öğrenmek istediği şeyleri sorabildiği başlık olacak umarım. iyi düşünülmüştür kanımca.

  soru: kadınlar sosyal mecrada kendilerine tanımadıkları insanlardan gelen mesajları nasıl değerlendiriyor çok merak ediyorum.
  nasıl mesajlar yürüme, nasıl mesajlar cevap verilesi mesajlar oluyor? örneğin ınstagram'da bir filmde gördüğünüz bir mekan veya sahne veya pozu veren birine çok beğendiğinizi belirtince yürümek sayılıp cevap verilmez mi? veya o açıklama kısmına yazılan bir söz bir filme aitse ve çok sevilen bir filmse bununla ilgili mesaj atmak yürüme mı sayılır? -demek istedigim "bu filmi ben de severim" gibi degil de, yazılan repliği devamını yazıp harika replikti demek veya beğenilen farklı bir repliği yazmak vs. yürümekten mi sayılır?
  son bir soru canlı kanlı tanıştığınız eskiden görüşüp konuştuğunuz bir arkadaşınız size bir resme cevap maiyetinde bir mesaj attı ve halinizi hatırınızı sordu bu yürümek midir? siz yüründüğünü mü düşünürsünüz? hemen soğuk mu davranırsınız? yoksa bi nabız ölçüp olayı anlamaya çalışır mısınız? cevapları ekşi ye göre değil diğer sosyal medya sitelerindeki tutumunuza göre verirseniz sevinirim. yesillerinizi bekliyorum. tşk *
hesabın var mı? giriş yap