• neden psikopat erkekleri efendi erkeklere tercih ediyorsunuz
  • hayatı anlamlı kılan şey sizin için nedir ?
  • tayt giyiyorsunuz ne güzel. bazılarınıza gerçekten çok yakışıyor. ama bazılarınız neden içine slip giyiyorsunuz? kusura bakmayın ama göte bez bağlamış bebekler gibi duruyorsunuz.
    ve sizi hiç uyaran olmuyor mu?
  • bugün bir rimel kaç para a dostlar ?
  • cevabını duymaktan hoşlanmayacağınız soruları neden inatla soruyorsunuz ?
  • keşke yazar olsam da sorsam
  • ileriye yönelik bir birliktelik amacıyla tanıştığınız insan size sorular yöneltti. ve siz cevap verdikten sonra da " bu/bunlar tuzak soruydu seni denemek veya test etmek amacıyla sordum. bakalım cevabın ne olacak. eğer felanca cevabı verseydin seni bırakırdım" gibilerinden birşeyler söyledi. tepkiniz ne olurdu?

(ben bir erkek olarak böyle bir duruma maruz kaldım ve hemen iletişimimi kestim. çünkü gerek kadın olsun gerek erkek hiçbir insan deneme yanılma tahtası değildir.)
  • bu başlığı ne zaman görsem açıp bakarım, cinsellikle ilgili olmayan bir soru ile karşılaşacak mıyım diye. nihayet biri rimel kaç para diye sormuş. eskiden 12 tl'ye aldığım rimel 39 tl olmuş kardeş. durum fena. tanzim satışları bekliyorum.
  • neden kadıköy-modaya gelip benle 2 bira içmiyorsunuz kızlar, draft-ayı-fil, gibi güzel mekanlar var, rock sevenler için karga bar var ;))

ilk mesajı atana , bira-patlamış mısırı benden sözz :**
  • toplum ortalamasında kadınların erkeklere göre daha maddiyatçı-çıkarcı, daha yalancı, daha az dürüst, daha içten pazarlıklı olduğu durumları gördükçe bunun hemcinslerinize karşı sizde yarattığı duygu/düşünce ne oluyor?
hesabın var mı? giriş yap