• merhaba. nasılsınız?
  • neden bütün erkekler sizinle cinsel ilişkiye hazırmış gibi bir özgüveniniz var.
  • daha eskiden başka bir platformda sordum tatmin edici cevap alamadım

sorum şu: eski sevgili neden sizin için vazgeçilmez olur?

bir kız düşünün çok güzel cıvıl cıvıl gençliğinin baharında, asla aşık olmam diyor aşık olupta napacam başıma bela mı alıcam diyor. çevre de kız arkadaşlarına bakıyor sonra başka kızlara bakıyor hepsi sevgilisi tarafından aldatılmış derbeder olmuş. bu diyor ki bak ben ne iyiyim ağrısız dertsiz başım var.

bir gün biriyle tanışıyor düşünceleri hoşuna gidiyor buluşuyor onunla diyor ki çirkin bir çocuk kim bakar ki buna diyor. ama güzel konuşuyor be takılayım ne olacak ki zaten hayatımda kimse yok diyor. ancak zamanla bağlanıyor duygularının kölesi oluyor sanki artık gözü onun tipini görmüyor. bir bakıyor ki onsuz vakit geçmiyor hatta belki kendini ona teslim ediyor.

gün geliyor çocuk onu aldatıyor ve (ya) kendini içkiye veriyor ve (ya) küfürbaz ve şiddet yapar hale geliyor. gün geliyor çocuk onu terkediyor o bir eski sevgili oluyor. ama asıl kızımız işte burada anlamadığım bir ruh haline giriyor. eski sevgili saplantısı!

o günden sonra o eski neşeli cıvıl cıvıl kız gidiyor yerine sürekli ağlayan sürekli paranoya eden ve sürekli eski sevgilisini stalk eden bir kıza dönüyor. halbuki kız kaybedilen zamana göre ve kaybettiği değerlerine göre bile hala genç ve güzel. hala yeni aşklara yelken açabilir durumda ama güdülerine yeniliyor yine o kavgacı yine o döven adama geri dönmek istiyor.

neredeyse 40 yaşına geldim bir 40 yıl daha geçse bu takıntıyı ben anlayamayacağım. sizce nedir bu eski sevgili takıntısı?
  • neden çaylaklara mesajı açmıyorsunuz soracaklarımızı soramıyoruz
  • 1-gerginliğinizde regl'in payi ne?
    2-bugun reglin(kanamanin) 1nci gunu diyelim. en gergin oldugunuz gunler dongunun kaçinci gunleri.
  • zeka - para - fizik - karakter 4 lüsünden baştan sona sıralama yapsanız nasıl sıralardınız?
  • böyle kadın yazar turnusolu olmaya çalışan başlıklara yazanlara gerçekten cevap veriyor musunuz?
  • erkek olmak ister miydiniz? bugüne dek bir kez bile istediyseniz neyi avantajlı gördüğünüz için "keşke erkek olsam" deyip, sonra hangi dezavantajını düşünerek "yok ya böyle iyi" dediniz. mesela onu demeseniz ne olacaktı? erkek mi olacaktınız başımıza. siz kime şekil yapıyorsunuz? delikanlı mısınız olm..
  • kadın olmak bazı duyguları içinizde yaşamanıza neden oluyor mu?
  • (#86583099)
    aileme "mervelerdeyim" yalanını söylemem bence en büyük şey.
    herkes gider bir aile kalır, bunu farkedince aileye söylenen en ufak yalanın bile bir açıklaması olamaz. tek pişmanlığım elin oğlu için tontiş babamı kandırmamdır. siktirsin gitsin amk.
hesabın var mı? giriş yap