• o yatağın yanına çıkarılan çorapların sizi bu kadar rahatsız etmesinin sebebini gerçekten çok merak ediyorum.
  • en farklı özelliğiniz nedir ?
  • sorula bak be yazik icler acisi.
  • bulunduğu ortamda tüm ilginin kendinde toplanmasını isteyen hemcinslerinizin amacı nedir? niye böyle bir ihtiyaç duyarlar? bu neden, ilgi gelmeyen kişileri sıkboğaz etmeye varacak kadar anlamsızlaşabilir?
  • yemeklere soğan koyuyor musunuz?
  • soruların hepsi seks üzerine, ben okurken sıkıldım siz de sıkılmadınız mı?
  • sözlükte çok sarkıntılık yapan var mı? ve genelde nasıl bir yaklaşım izliyorlar?
  • ulu orta sorulmaz
  • #93887380 etrafımda var böyle biri ve babasıyla ilgili bir travması var,sonradan da ikili ilişkilerinde dikiş bir türlü tutmadığı için çevresinden kadın-erkek farketmeksizin ilgi çekmeyi seviyor ama bazen kadın halimle beni bile patlama seviyesine getirebiliyor *
  • kitap okuma/okuma alışkanlıklarınız üzerine bazı sorular yöneltmek istiyorum sizlere.

sırası ile yanıt verebilirseniz çokça sevinirim.

öncelikle ne sıklıkta ve ne şekilde kitap/metin okuduğunuzu merak ediyorum.

okuma esnasında notlar alıp almadığınız yahut altını çizdiğiniz cümlelerin olup olmaması ve bu not ve cümlelerin özellikleri ise ikinci merak konum.

okuma yapacağınız kaynakları seçerken nelere dikkat ettiğinizi, kaynakların bir şekilde popüler olup olmamasının size olan etkilerini de ayrıca merak ediyorum.

okumalarınız sonucunda kendinizde yahut çevrenizde fark ettiğiniz, çözüm ürettiğiniz problemlerin olup olmadığını da paylaşırsanız benimle ayrıca memnun olurum.
hesabın var mı? giriş yap