• ciddi ciddi soruyorum. kullananınız var mı bilmiyorum ama, bordo veya çok koyu renkli rujları tercih etmenizin sebebi nedir? çünkü şahsım olarak bayağı bayağı kafamı döndürüp bakmamaya çalışıyorum. midemi bulandırıyor anlıyor musunuz? yahu dudağınız nemli olsun yeter zaten renk olarak güzel yani. abartanlara lafım yok onlar zaten kezban. ince sıva çekmiş gibi duruyor suratları. onları geç istisna onlar ülkece sahip çıkmak gerek. sizin de erkeklerde şunu niye yapıyorsunuz dediğiniz vardır. onun gibi karşılayın lütfen cephe almak gibi değil merak ettiğimden soruyorum.
  • neden yeni birisi ile tanışmaya çalıştığımda sizi sikecekmişim gibi korkuyorsunuz.. hayır, hayır.. sapık olabilirim ama tecavüzcü değilim. nedir bu korku?
  • işi gücü herşeyi geride bırakıp ege de bir sahil kasabasına yerleşmeyi düşündünüz mü?
  • sevgiliniz veya eşiniz halhal taksa hoşunuza gider mi?
  • nasıl da gidiyorsunuz?
  • erkeklerin (ben dahil) bu kadar soru soruyor olmaları komik değil mi?

salağız galiba(!)
  • yine geldi tipini s..
  • o orgazmlar gerçek mi?
  • öpüşürken gözünüzü kapatmayanlarınız var. ben duygusuz sevişirken bile kapatıyorum. nesiniz lan siz? derdiniz ne? kapatın gözünüzü de işimize bakalım. ben rahatsız oluyorum, hiç de hoş olmuyor açıkcası.
    sinirlendim yine.
    şerefsizler.
  • bu kadar soru sizce de biraz fazla değil mi ?
hesabın var mı? giriş yap