• aynı odada uyuyan ve horlayan insanı uyandırmadan horlamasından nasıl kurtuluruz?
    (kulaklık tak falan demeyin, kulaklıkla uyuyamıyorum.)
  • neredeyse her gece ve bu gece yarısından beri komşunun havlayan köpeğe ne yapılabilir?

sakın zehirle, tabağına zehir koy demeyin, hem hayvan sevgim var hem de komşumuzun hatrı sayılır. adamı kırmak istemiyorum sevdiğimiz bir abimizdir, şikayet de etmek istemiyorum.
  • barda ilk defa gordugunuz bir erkegin gozlerinin icine gulumseyerek bakmaniz icin ne kadar etkilenmeniz lazim.yoksa her onune gelene o sekilde kur yapiyor musunuz?
  • sabah masajı mı, sabah seksi mi?
  • tampon kullanımı rahatsızlık verici mi ? tampon ile yüzülebilir mi ?
  • zaman zaman hormonsal olarak libido düşüklüğü yaşıyor musunuz ve bunu toparlamak için ne yapıyorsunuz, ya da partner ve eşinizden ne beklersiniz?
  • öpüşürken gözünüzü kapatmayanlarınız var. ben duygusuz sevişirken bile kapatıyorum. nesiniz lan siz? derdiniz ne? kapatın gözünüzü de işimize bakalım. ben rahatsız oluyorum, hiç de hoş olmuyor açıkcası.
    sinirlendim yine.
    şerefsizler.
  • hayır dediğinizde peşinizden koşacağımızı mı sanıyorsunuz?
  • aldatmak eylemini nasıl tanımlarsınız? sizin için aldatmak nedir? eğer daha önce bir sevgilinizi aldattıysanız, bunu hangi nedenlerle ve hangi koşullar altında yaptınız?

not: aldattığı için kimseyi yermek amacında değilim, herkesin eminim kendince haklı veya o sırada haklıymış gibi görünen bir nedeni vardır.

edit: o kadar farklı yanıtlar geldi ki buna bir genelleme yapamıyorum. başkasını düşünmek bile özünde aldatmadır diyenden, tek önemli şey duygudur, duygusuzca yapılan hiçbir şey aldatma değildir diyene kadar her skaladan görüş var.
  • gri beyaz saç gerçekten seviyor musunuz yoksa tanışma sırasında bahane mi bu :)