• (bkz: ne salak salak sorular bunlar ya)

bir soru da ben ekleyeyim.
    ilk adımı neden hep bizden bekliyorsunuz?
  • soru: sevgilinize nude atmaktan çekinmiyor musunuz? nasıl güveniyorsunuz? herhangi bir ayrılıkta adam bunu kötü amaçları için kullanırsa diye düşünmüyor musunuz?

cevap: bırak sevgiliyi, evli olsam kocama bile nude atmam. telefonumda o tip resimler bulundurmam, çekmem. internette herhangi bir veri tabanı, server aracılığıyla yapılan her hareket iz bıraktığından, bu hiç akıllıca değil çünkü. tamamen format atılmış bir hard disk'ten bile eski silinmiş veriler basit bir program aracılığıyla, tarama yaparak geri getirilebiliyor. dijital ortamda her şeyin izi kalır. fiziksel olarak kayıtlı olduğu donanımı yakmadığınız sürece hiçbir yere gitmez. hele ki fotoğraf gibi küçük bağımsız dosyalar kesinlikle kaybolmuyor.

------------

soru: biri var hoşlanıyorsun ama gerçek hayatta karşına çıkamayacak kadar uzakta ne yaparsın?

cevap: arada güzel giden ve sürekliliği olan bir iletişim varsa, iki taraf da bunu ileriye götürmeye niyetliyse, umut da vardır. skype var, uçak diye bir şey var. iki insan birbirini istedikten sonra, ve ikisinden biri sonunda mevcut hayatını bırakıp, tası tarağı toplayıp diğerinin yanına yerleşmeye negatif bakmıyorsa uzaklık dert değil. böyle bir durumda dünyanın öbür ucunda olsa o "biri" bana fark etmez. isterse başka gezegende olsun illa ki bir yolu bulunur. :)

------------

soru: neden uymadın?

cevap: uykum yok.
  • neden ilk konuşma başladığında ki gibi güzel olmuyor her şey?
  • günaydın bu başlıktan düşüyor mu hiç?
  • erkekte köprücük kemiği görünmesi hoş bir detay mıdır?
  • kaç promil gerekiyor?
    ikimizi çift görebilmek için.
  • ısrarla bir daha soruyorum, telefonun kaç?
  • neden tek başınıza sigara içerken ya da telefonla konuşurken duvara yüzünüzü dönüp 15 cm mesafeyle duvara paralel duruyorsunuz?

karşıdaki erkekle konuşurken duvara konuşuyor gibi hissediyoruz esprisi yapmayın çünkü ben yaptım. ayrıca sigara içerken de aynı şeyi yapıyorsunuz. bir elinizle de hırkayı kapatıyorsunuz.
  • aksam 23:00 te mahmut orhan konserine gelmek isteyen var mi? yesillendirin. istanbul
  • tecrübesiz ve toy erkek mi, tecrübeli ve uyanık erkek mi?