• siz de mesaj atmadan önce stalk yapıyor musunuz? ben yapıyorum
  • evet bunu ciddi soruyorum ve evet biraz klasik hatta demode bir soru ama cidden çok merak ediyorum.
    etrafa hep güveneceğim erkek arıyorum mesajı verip hatta ilk hatanızda keşke diyerek bu tip erkekleri istediğinizi söylediniz halde neden hep (hadi biraz ergence olsun) kötü çocukları tercih ediyorsunuz? bunun sebebi biza erkekler için nasıl olsa cepte mantığında güveneceğiniz bir tipi hazırda bekletmek için mi yoksa harbiden heyecan mı arıyorsunuz?
  • bir erkekte güven, sadakat, anlayışa bakıyoruz diyorsunuz ama hiçte öyle görmedim. efendi biriyim, alkol veya sigara kullanmıyorum, herhangi bir kötü alışkanlığım yok. kariyer yaptım, memurum işim gücümde var, boyum posum tipimde çok şükür iyi ama iş kahve içmeye gelince naza çekiyorsunuz neden?
  • basketbol oynarken tek ayağınızı neden havaya kaldırıyorsunuz? çok merak ediyorum. bir de fotoğraflarda kafayı yana dogru eğme hareketi var zaten onun sebebi şirin gozukmek mı?
  • erkeklerin sizden talep ettiği en garip, absürt, komik, oha artık bu da istenir mi dediğiniz şey neydi?
  • temel dürtülerin şeref, onur, haysiyet gibi ahlaki değerlerin önüne geçtiğinde nasıl bir yol izliyorsun ?
  • tek başımayken asla yüz vermeyecek hatunlar yanıma yeğenimi aldığımda ( bana çok benziyor ) yeğenimle ilgilenirken benimle de ilgileniyor.hatta bu durum sonucunda flort ettiklerim de oldu.
    bunun nedeni çocuk sevimli oldugu için çocuğu da sevimli olur, iyi baba olur düşüncesimi.yoksa ortamda çocuk olduğu için kendini güvende hissedip iletişime açık hale gelmeniz mi ?
  • “tanrıyı ve kadınları anlamaya çalışmayın” demiş filozof .
    boşuna mı demiş.
  • bir mekanda beğendiğiniz bir erkeği ona nasıl belli edersiniz? beğendiyseniz ne şekilde iletişime geçilmesini istersiniz?
  • dış görünüşü yüzünden reddettiğiniz biri oldu mu ?
hesabın var mı? giriş yap