şükela:  tümü | bugün
  • her eril bünyenin içinde yatan ama çoğu tarafından ya fark edilmeyen ya da inkar edilen duygusunun bir yansıması olarak ortaya çıkan, hemcinsine karşı duyduğu ilginin bir yerden sonra kankalik veya dostluk boyutundan çıkıp farklı kalıba evrilmesiyle görünürlülük kazanan, eril bünyelerin karşı cinsten çok kendi cinsleriyle vakit geçirip bir şeyler paylaştığı düşünüldüğünde geçerliliği olup yanıt bekleyen konudur.

şahsımin hayalindeki erkeğin nasıl bir şey olduğu, beni takip edenler tarafından az çok biliniyordur.

kötü anlamlar çıkaracak içi fesatlar olabilir. rol model almak diye bir kavram vardır ya. he işte bu bağlamda konuyu algılayın. hoş, farklı anlamlarda da algilanabilir. zevk ve tercih meselesi.
  • (bkz: eliad cohen)
  • (bkz: kitaro)*
    karizma, mistik yaşantı, enstruman, müzik, bohem bir yaşam tarzı, sempatiklik ve en önemlisi gösterişten uzak bir adam.
  • karısını peşkeş çeken bir er mesela.
  • kendisinin tercihleri hayatıma terstir. hatta eleştirebilirim ama hayata kattığı değer ve idealleri uğrunda ödediği bedel göz önüne alınırsa yakın tarhiten rol modelim alan turing diyorum.
  • baba desin ve ben onun pipisine kurban olayım dedirtecek olan erkek. vakti gelince, kısmetse..