2749 entry daha
  • saç sakal yıkama 35 ?
  • 20 tl. yikamasiz.
  • 10 tl yazın 2.5 tl para üstü veriyor dondurma al diye. mehmet amca adamsın yaa
  • 30 tl saç sakal yıkama. o ağda işi çok sikik bişey
  • önceleri 15 versem alıyorlar, ses etmiyorlardı. bir dönem ben böyle devam ettim. bir ara 20 verdim, sonra adam kardeş zam geldi artık böyle bakışı attı ve parayı olduğu gibi cebe indirdi ardından sözel bir biçimde zam geldiğini belirtti. tabi bunu duyan ben anlık bir duygu çöküşünün ardından eyvallah kolay gelsin deyip olay mahallini terk-i diyar ettim. ama bu benim berber sadakatimi zerre etkilemedi ve 2 ayda bir gidip abi her zamankinden olsun deyip her zaman farklı saç modelleriyle çıkmamı da değiştirmedi. bu arada kaç zaman oldu daha berberde saç yıkatmadım her zaman "zaten eve gidip duş alacağım gerek yok. "diyerek kendimi yıllardır o masraftan muaf tutmayı başardım. (evet çıkar çıkmaz hala hızlı adımlarla doğru eve yol alıyorum.)
  • saç sakal yıkama masaj 40 tl
  • saç sakal yıkama 20 tl , sadece saç tıraşı olsam yine 20 tl. 2 ay öncesine kadar 15 tl ydi.
  • 30 tl.
    kadıköy, semt berberi.

sadece saç, yıkama yok. kafamın ellenmesi hoşuma gitmiyor.

berber dayamıyor ama sürekli telefonla konuşuyor nereyi nasıl keseceğini sürekli hatırlatmak gerekiyor. 5 dk aynanın yanındaki televizyona dalsan saçın anasını belliyor.
  • şehrin merkezinde mahalle arasında yıllardır sabit fiyat sadece saç 20 tl
  • standardı şudur.saç,sakal,ikram ve berber muhabbeti 50 tl.çırak 5 tl .
5693 entry daha
hesabın var mı? giriş yap