• bir jennifer lopez beyanıdır.

sanki mobilyadan bahsediyor göçüm. cinsiyetçi ve erkekleri cinsel bir obje olarak gördüğünü ortaya koyan beyandır, kınıyorum. asdfghjklşi

--- spoiler ---

jennifer lopez: “erkekler 33 yaşından önce gereksiz ve son derece kullanışsız. hemcinslerime sesleniyorum, 33 yaşından genç erkeklerden kaçın.”

--- spoiler ---

44 yaşındayken 27 yaşındaki dansçı sevgilisi casper smart'ı transseksüellere ilgi duyuyor diye evden atmıştı. sanırım açıklamasının geri planında bu tecrübeler var.
  • (bkz: dedi milf)

yalnız bence doğru bir tespit olmuş. inanmayan sözlükteki futbol başlıklarına yazanlara mesaj atarak bu başlıkların yaş ortalamasını alabilir. gece gündüz futbol konuşan insanın gereksiz ve kullanışsız olduğunu söylemek yanlış olmaz.
  • dünyada on kadından sekizi aynı fikirde bence ama lopez cesur çıkmış. neye kızıyorsunuz gençler.

tecrübe önemli . acı ama gerçek.

hayatın ironisi / dengesi zaten burda. gençlerde enerji çok tecrübe yok olgunlarda tecrübe çok ama enerji yok.
  • gereksizlikten yeni çıktığımı öğrendiğim başlık.
  • iyi hadi bir sene sonra kullanışlı ve gerekli bir hale geliyorum demek ki
  • net haklıdır.
    35 yaşındayım daha bir iki senedir adama benzedim.
  • oğlan çocuklari cok alinmis eksi uzerinden jlo'ya atarlaniyor. olm bu tavriniz kadını haklı çıkarıyor yalnız.

tanım:bomboş olay.
  • kime gore neye gore.

kadin 21 yasindaysa oyle gelmez tabii de, 30'una yaklasmis bir kadin icin 33 yasindan kucuk erkek = bildigin ergen.

bizim hayatimizi kurup yolumuzu cizdigimiz yasta siz hala hatun kaldirma pesinde oluyorsunuz beyler - ve siz de biliyorsunuz bunu. hic oyle yeni duymus ayaklarina yatmayin. optum byes.
  • şimdi, 30 yaşından önce yaptığım mallıkları değerlendirince kadına hak vermiyor değilim.
  • kendi gereksizliklerini erkeğe sorumluluk diye yükleyen eğlencesiz, durgun zekalı kezbanların fav laflarından.

(bkz: unutulmaz kezban sözleri)
hesabın var mı? giriş yap