• eğer müsaitse pisuvarlarda yanyana işenmez, en az bir galop boşluk bırakılır. konuşulmaz.
  • kankan birine ateşleyecekse boş olan evin anahtarı verilir.
    ev arkadaşın birine ateşleyecekse kendine o günlük kalacak bir yer bulunur.
  • erkekler arasında bir problem tartışılmış ve konu uzlaşarak kapanmışsa bir daha sen şu tarihte bana böyle yapmıstın veya bunu söylemiştin diye asla yeniden eski defterler açılmaz .problem çözülmemişse barışılmaz çözülmüş ve barışılmışsa asla tekrar gündeme gelemez.
    kadınlardan ayıran en önemli kural bu sanırım.
  • tam olarak buraya tıklayın
  • yanında kadın olan bir erkeğin bir nevi, çocukluğumuzda cinsiyet ayırt etmeksizin hepimizi koruyan, su içene yılan bile dokunmaz kuralıyla korunduğunu gösteren kurallardır. restoranlardaki kuralları imrenerek okudum. kadınlar genelde daha kasıntı oluyor.
  • sevgili yapan erkek kız arkadaşının direktifleri doğrultusunda yavaş yavaş gruptan kopmaya başlar; 2-3 kere daha davet ederler, baktılar ki çocuk gelmiyor, mesajı alıp aramamaya başlarlar.

ilişki bitip arkadaşları gruba dönene kadar bunu kendi aralarında konuşmazlar, olmamış gibi davranırlar, gururlarının kırıldığını telaffuz etmek istemezler.

o gerizekalının da geri döndüğü kesinleştiğinde de yarım dakika kadar laf sokup kaldıkları yerden devam ederler..

bir kardeşimiz 2-3 senelik döngüler halinde yaşatıyor bunu bize sağolsun..
  • benim nazarımda en samimi olanı için (bkz: damat dayağı).
  • berberlerini değiştirmemek, başkasına gitmek zorunda kalındığı taktirde berberinden trip yemek.
  • çüke ellemek yok.
  • ister atomu parçalasın, ister hangi arabayı alacağında kararsız kalsın, ister bacanağıyla kavga etsin, ister nişanı atsın, ister oğlu hayırsız çıksın "senin işin de zor biliyon mu" demek. şaşmaz. dert böyle dinlenir. fazla soru sorulmaz. "evet seni anlıyor ve durumunun zorluğunu idrak edebiliyorum, fakat her şey insan için, dayanmak zorundasın, bu günler kalıcı değil bik bik bik dese zaten adı terapist olurdu erkek arkadaş değil.
    yannış mıyım gardaş?
hesabın var mı? giriş yap