şükela:  tümü | bugün
 • trend manyağıdır. erkekler basit çünkü sadece seks düşünür gibi modası geçmiş klişelerle günü kurtarır.

  cinslere atfedilen bazı kalıplar var. "kadınlar alışveriş sever, erkekler basittir düz düşünür" gibi.

  her insan ayrı bir evrendir. böyle sik ağızlı insanların boş boş yazdığı şeyler moral bozucu. üzülüyorum. çok dar görüşlüler. insan azıcık aşmalı kendini.

  erkekler basit değil. amınıza bile koyar.
 • popüler olmak için linç yemeyi göze alan, bu tespitini babasına da söylemesini istediğim kızdır.
 • daha kız olmasına rağmen bazı gerçekleri erken çözmüştür.
 • çok hücreli organizma olduğumuz için geçersiz olan önerme
 • karadeligin olay ufkunun gerisinde ayri bir evren var, o evrenin icinde bildigimiz dunya ve evrenden kopmus bir sekilde, bir elinde starbucks kahvesi, oteki elinde iphone'u, kulaklikla muzik dinlerken diyor asucan bunu, "basit varliklar kizim basit, baaa-siit!".

  bu esnada paralel evrende 2 milyon sene geciyor, evren buyuyor...
 • yaa erkekler hic buyumeyen cocok gibileeeer.

  ımza: bir donem kopek suratli resim paylasan watsons muptezeli
 • doğru söyleyen kızdır. erkek cesna 182 ise kadın a380'dir. cesna 182'yi basit bir eğitimle uçurabilirsin. basit bir paneli, basit bir yapısı vardır. ama a380 uçurmak için yüzlerce saat eğitim alman gerekir. onlarca düğme, ışık arsından doğru olanı bul bulabilirsen

  erkek bir şey yok diyorsa bir şey yoktur. varsa da sorunu direk söyler. kadın bir şey yok diyorsa %50 vardır. önce sorun olduğunu tespit emen gerekir. akabinde sorunun ne olduğunu bulman düzeltmek için de sorunun kaynağını bulman.
 • klasik uyandırmama taktiği.

  az biraz kadınlarla zaman geçirmiş erkek bu cümlenin altında yatan amacın bu olduğunu bilir. hesapta hanfendinin acaip karmaşık olduğuna inanılacak da, yaptığı her saçmalık kabul edilebilir veya anlaşılmaz olacak.

  yemezler anam. iletişim tarzınız endirek olduğundan kimilerine çok efsunlu çok karmaşık görünebilirsin. gerçekte alabildiğine basitsin aslında. sadece bilinmemesini istiyosun. bilen ve uygun karşılık veren birilerine denk geldiğin zaman zaten elbisen düşüveriyo aşağı.
 • kısmen doğru olan bir önermedir, tamamı tüm canlılar basittir.

  tüm canlılar için iki ana amaç vardır, birincisi hayatta kalma, ikincisi üremedir.

  erkeklerin bu amaçları gerçekleştirmesi tamamen mekanikseldir. aksiyon alır, üstesinden gelir ya da başarısız olur.

  kadınların ise pasif ataktır, kendisini erkeğe gösterir, pasif tekniklerle erkeğin ilgisini çekmeye çalışır. erkeğin aksiyonunda da kendini naza çekip test eder. böylece ilişkiyi başlatma sorumluluğunu erkeğe yükleyerek kendini temize çıkarır ve karmaşık olduğunu zanneder ( toy erkeklerin nazarında gerçekten öyledir).
 • iki elim cebimde katıldığım tespit.