şükela:  tümü | bugün
  • fragmanda geyik olarak görünüp, bütün film bi adamla oskarının geyiğini yapan komikliğin yanından geçmeyen film.
  • komedi türünde çekilmiş, 2013 yapimi yönetmenligini faruk aksoy'un yaptigi fikret kuşkan,
    ali poyrazoğlu, asuman dabak'ın oynadigi 1 saat 59 dakikalık, oscarın hikayesi.
  • id, ego ve süperego arasındaki çatışmayı örneklediği sahne öğreticidir. erkeklerin cinsel dürtülerinin yaşamlarındaki etkisini sahnelemiş güzel bir filmdir.
  • bence bu film özellikle türk erkeklerinin izlemesi gereken bi film :) akılları malum hep oscar'larında olduğu için.. ayrıca 2 şahane oyuncu oynamış daha n'olsun. ben çok sevdim yalnız animasyon kısmı ne kötüydü arkadaş 3d karakterin üzerine video çekip koymuşlar şaka gibiydi..
  • hakkında bu kadar az entry olmasına şaşırdığım film. izleyeli uzun zaman oldu. şu taciz tacvüz olayları arttıkça aklıma “hadi keselim” mottosu geldi. aramaya inanarak buraya geldim.

özellikle türk erkeğinin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden birisidir bu. cinsel açlığı esprili bir şekilde çok güzel anlatıyor bence. toplumda erkeğe yüklenen erkektir yapar algısını da çok güzel eleştiriyor. hastanede geçen hasta doktor muhabbetleri aslında çok güzel ve animasyon kısımları da oldukça açıklayıcı.

izleyin izlettirin.