şükela:  tümü | bugün
 • "sana ne, düşünüyor da seni mi düşünüyor " diyerek moral vermek, kaygılarını gidermek istediğim kızdır.
 • anti klişe timi tarafından kaçırılıp bir hafta aç bırakılacaktır. kuşlar söyledi.
 • vardı böyle bir kız. feminist. feminist olması sorun değil tabii ki, ne güzel hatta. ama çok başka bir feminist bu. sözde sosyalist feminist ama radikal feminizm'e bulaşmış ve kendini asla kurtaramamış halde. ve dolayısıyla, fikir altyapısı başka, üzerine düşünüp çalıştığı konular başka olunca kafası karışıyor. sıklıkla söylediği şeylerden biri de konumuzda bahsettiğimiz mesele: erkekler neden sürekli seks düşünür? bu soruyu bu şekilde sormuyor, "erkeklerin beden faşizmi" gibi süslü bezeli konularla tartışıyor.

  uzun süre mücadele edildi kendisiyle. yanlış kurguladığı fikirlerinden sıyrılabilmesi için uğraş verildi. fakat işe yaramadı. en sonunda bir gece, evin salonunda uyurken, birkaç kişi tarafından erkek doğrama cemiyeti manifestosu'ndan cümleler sayıklarken görüldü. odadan kaçıldı, bir daha yanına pek yaklaşılmadı.

  bu kızın derdi neydi derseniz, gerçekten şişmandı derim.
  çok fazla şişmandı.
 • yanılıyor. arasıra pirzola, hamburger, jumbo pizza filan da düşünüyorum.

  (bkz: benim düşündüğümü mü düşünüyorsun)
 • doğruyu söylüyordur. yalan mı olm hep seks düşünmüyo musunuz? bizi mi kandırdınız bunca senedir?

  bir insan sırf şişman diye söyledikleri doğrularla dalga geçilmesi denyoluktur. erkeklerin hep seks düşündüğü bilimsel bir gerçekken, neden şişman bir kızın bunu dile getirmesi suç olsun? yahut da niye şişman olmak suç olsun? feci sevişesi gelenler kolay hedef diye şişman kızları seçmiyor mu mesela? bu da mı yanlış?

  arkadaşım, şişman bir kız erkeklerle ilgili bir gerçeği dile getirdi diye "ehehehe sevişecek insan bulamadı ondan böyle diyo pis dombili" "şişko patetez yarım kilo domatez" diye gülmeye gerek yok. komik oluyorsunuz. o kız sevişecek insan buluyordur, derdi sizi germesin.
 • e haklıdır. kendilerini düşünmedikleri zamanlarda yaptıkları pek bir şey yok. ha bir de annelerini düşünürler.
 • haklı olan kız. çünkü erkekler sadece çıtır çerezlik basit kızlarla romantik zamanlar geçirirler, ancak bu şekilde o basit kızları etkileyebilirler (kız zaten hazırdır). onlara göre şişmanlar cinsel ihtiyacı düzenli aralıklarla giderilmesi gereken şişme bebekler gibidir, bırakın da şişman kız bahsi geçen erkekleri böyle görsün ve hak ettiği, gerçekten sevebileceğine inandığı birisiyle ilişki yaşasın...

  (bkz: hazıra dağ dayanmaz)