şükela:  tümü | bugün
  • yalan, amına koyayım.. iftira..
  • abazan erkekler alt kümesi dahilinde doğruluğu muhtemel tez. konuyu çok afedersiniz ama yine kadınların doyumsuzluğu erkeklerin yetersizliğine getircem.
  • erkek beyninin başka amaçlarla kullanılmasını ikincil görev sayan tez. erkekleri iş dünyasında tutmayacaksın, geceleri yanıp sönen sarı trafik lambaları gibi ne öyle "seks - kısa bir ara (bende 3-4 sn, normalde 7sn çok uzun benim için) - seks - seks", iş mi üretir bu birey. elde kalem varsa am-göt-meme çizer, trafik polislerinin geç hareketi bile manalı; sanki popoya şaplak atar gibi, erkek öğretmenlerin tahtada manalı geometrik şekiller çizmesi, doktorların sürekli soyunun demesi nedendir sanıyordunuz? bizim seks çağrışımlarına kıyasla akvaryumdaki balıklar bile daha yavaş ağız ve solungaç hareketleriyle yaşıyorlar.
  • aga, dünya dünya olalı, kadın dergileri dergi olalı böyle skimsonik, böyle tırışka bir genelleme görmemiştir. yalan amına koyim. ben erkeğim ordan biliyorum. bu genellemeli veri doğru olsa hepimiz ibne oluruz lan. değilim ordan biliyorum.

yazın meyve yerine kütür kütür hıyar yiyen bir ergenlikten gelmeyiz. şerait malum, her yedi saniyede bir seksi düşünsen o yaşlarda o hıyarı 2.dakkada çoktaaan gö... neyse.

demem o ki adıgüzeller kadınların uydurması hep bunlar. kadınlar istiyorlar ki biz bu genellemeleri duyup gaza gelelim ve birbirimize hallenelim. kütürdetelim o caanım çömleklerimizi, sikertelim birbirimizi, amumuza koyalım, nerde bi abbas görsek, nerde bir erkan dömelmiş olsa, nerde bir tuncay uykusundan uyansa basalım kobrayı yapıştıralım küngü küsküyü. yok öyle şey kadınlar, kadınlarımız, baldır bacaklarımız, emcek.

peşine dit: lan anasını satiym, şu entryi çaylak olduğum dönemde yazmışım, şimdi bi okudum da ne yedi saniyesi lan!?! yazdığımı baz alsak 3 saniyede bir seks düşünüyorum galiba. vay miniki, meri kıler mi okusam artık. karı kız, memişler oh.

lan olum editi:lan olum, ayar üstüne ayar geldi, ben mi buldum bunu amına koyim, elin amerikalısı bulmuş, bana ne. ben ekmeğime bakarım aga. bana ne. bana ne hönkürüyosunuz. polimiğe girmem aga. bana ne.
  • şayet ortalaması alınmışsa, doğru olabilecek tanımlama. lakin her yedi saniyede bir, random seks düşünmek oldukça mantıksız olsa gerek.

+abi, sonra osman aradı, ben gelip seni alırım dedi. giyindim o ara (seks) sen geldin işte. iyi bari birlikte çıkalım. hadi anahtarı al(seks)dın mı? bu arada senin küfede sağlammış abi.