şükela:  tümü | bugün
  • merak ettiğimdir.

kaliteden kastım iyi kumaşı olan, uygun fiyatlı, çeşit çeşit renk renk penyeler gömlekler şortlar pantolonlar vs. bulabileceğim, dar yaka kısıtlaması olmayan giyecekler.

bana lc waikiki defacto demeyin lütfen.

edit : aradığım markalar istanbul, ankara, izmir gibi metropollerde bulunabilecek markalar olmalı idi.

edit 2 : kottan hoşlanmıyorum.şorttan kastım ise keten pantolonun kısa kesim hali.deniz şortu veya evde giymelik olanlar değil.
    ayrıca, hoodie vb. gibi bütünüyle spor giyim tercih etmiyorum.
  • lufian, çift geyik karaca, avva ve bisse.
  • (bkz: pull and bear) tişört ceket gömlek casual giyim için fiyatları ortalama sezonluk indirimleri baya güzel.
    (bkz: mavi) kotları güzel tişört almayın tişörtler gereksiz pahalı kotlar hakkını veriyor ütü yaparken belli olur zaten kalitesi.
    (bkz: ds damat) takım elbise ve türevleri için, takım elbise fiyatları ortada bir şey demek istemiyorum.
    (bkz: kemal tanca) dehşet deri ceketleri var, 500den 900 civarına kadar ceket vardı ama indirim yakalarsanız dehşet bir deri ceketi 600e alabilirsiniz. deri ceket almak istiyorsanız kesinlikle buraya güvenebilirsiniz.
  • pierre cardin (bulabileceğiniz en iyi erkek giyim markalarından. fiyatları uygun. gömlekleri çok güzel. tshirt, ayakkabı ve bir çok konuda daha çok başarılılar)

fred perry (üsttekine göre biraz daha pahalı ama kaliteli giyimin en iyi adreslerinden.)

hatemoğlu (gerek klasik, gerek gündelik kullanım için kesinlikle tavsiye edilir)
  • bir zamanlar h&m...
  • (bkz: zara)(bkz: damat tween)
  • pull & bear
    jack & jones
    mustang
    mavi
    dockers
    zara
    massimo dutti
  • (bkz: beymen)
  • (bkz: avva)
  • benim için de son yıllarda bağımlılık yapan que. tasarımları gayet başarılı.