şükela:  tümü | bugün
  • bir yonca evcimik gafı...

ilgili haber

erkek egosundan ötürü gay olmaya karar veriyormuş erkekler, gündeme gelmek için güzel bir yol ama muhtemelen ne erkekleri tanımışsın bugüne kadar ne de eşcinselleri, 60'ına gelmişsin, görmüş geçirmişsin, insan biraz aklı başında laf eder ya.
  • kimse arkadaşı tercih etmiyorsa demek ki.
  • sanırım çok sevdiği biri kendisiyle birlikte olacağına gay olmayı tercih etmiş olabilir.
  • kadin basit ve kolay bi canli,ben akıllı hic bir erkeğin kadınlarla basa cikamayacagina ihtimal vermiyorum.

bi ara inci tayfanin bi tweeti vardi beyler biraz daha sevgili yapamazsam aslanlar gibu gay oluyorum deyu, sanırım liseli birinin like almak için yaptığı bi espriyi ciddiye almış
  • (bkz: erkekler kadınlardan korkup gay oluyor)

saçma beyandır. başlığını açtıktan birkaç gün sonra ikinci bir başlık açmaya ise hiç gerek yoktur.
  • sosyal medya sayesinde herkes oldu filozof amk, oradan buradan okudugunu mantik suzgecinden gecirmeden konusunca boyle oluyor yonca babaanne :).
  • büyük gizemi çözmüş, büyük resmi görmüş ablamız!
    erkekler kadınlarla başa çıkamayınca onları öldürüyor. bu ülkede kadın olduğu için her yıl yüzlerce kişi öldürülüyor. (bkz: kadın cinayetleri)
    gay konusunda ahkam kesecek bilgim yok, onu da gay arkadaşlar cevaplasın.