şükela:  tümü | bugün
  • yabancı kızlarda dahil mi merak ettiren kampanya. zira ab üyesi bir kızla evlenip vatandaş olunabilir.
  • olan gene escinsel erkeklere oldu.
    birakin adamlar rahat rahat evlensinler artik.
  • depresyondan çıkarsam(daha doğrusu kafada bitti kalpten de çıkardıgım gün) katılacağım kampanya
  • seneye yaza çatır çatır evlenerek siklemeyeceğim kampanyadır efendim. aşıksanız evlenin amk niye evlenmiyorsunuz bok mu var?

edit: aldığım yoğun mesajlar üzerine belirtmek isterim arkadaşlar. evlilik birbirini tanıyan, tanıdıkça sevip aşık olan insanlar arasında gerçekleşmelidir. zira ilk görüşte aşk denilen şey sadece görünüş üzerinedir. ama tanıdıkça aşık olmak başkadır. emin olursun mutlu olacağına, hayran kalırsın karşındakinin düşüncelerine, konuşmasına, yaşam tarzına... bu koşullar altında başlayan beraberlikler yeni bir yol çizdirir kişiye. bunu da zevkle yapar. ben de kariyer planları yapıyordum, evliliğe kesinlikle karşıydım fakat öyle güzel şeyler oldu ki; aman tanrım didim. umarım bu güzel duyguları yaşamayan herkes yaşar. ancak o zaman anlayabiliyor insan. seneye tekrar editleyeceğim. görüşmek üzere :)
  • (bkz: mgtow)
  • 1+1 ev, 2 haftada 1 kere gelecek bir temizlikci ve sevgiliyle daha mutlu yasarsiniz.
    edit: evliliğe karşı değilim, enazından evliliği bir demo seviyede olsa da görmenizde fayda var. sevgiliyken mükemmel anlaşsanız dahi evlenince aynı evde yaşamak çok farklı. sevgilinizle kavga ettiğinizde 2 gün görmeyin siniriniz geçebilir ama aynı yerde olunca birbirinizi camdan atacak seviyeye gelebiliyorsunuz. eş seçiminizde başarılar.
  • bir kadın olarak destek olduğum kampanya.
    yakında ben de eve/evliliğe/ilişkiye/çocuğa dair her şeyi kadına yıkan sistem ve sistemin parçalarına başkaldırıp kadınlar olarak evlenmiyoruz kampanyası başlatmayı düşünüyorum.
  • emin olun kadınlar sizi iplemeyecektir. kıl yumağı terli pandacıklar sizi.

canlarım benim. eril bünyelerim benim. siz sanıyor musunuz ki, vazgeçilmez değilsiniz.

yo pekala vazgeçebilir kadınlar sizden.

şimdi diyeceksiniz ki, erkekler olmadan kadınlar seks yapamaz, orgazm olamaz. hayır kuyruklu yalan. vibratörler ne güne duruyor. hani ona parası yetmeyenler için de salatalık ve patlıcan var.

çocuk yapamaz der gibisiniz, duyuyorum sizi. onunda çözümü yapay spermlerde. bilim o kadar gelişti ki, yapay sperm bile üretildi.

http://www.milliyet.com.tr/…y-erkeksagligi-2121238/

http://www.milliyet.com.tr/…016/2212609/default.htm

ya daha çok örnek verebilirim canlarım. hadi şimdi ikileyin.
  • evlenmiş ve boşanma yolunda olan bir erkek olarak bütün destekçilerin danışmanlığını yapabileceğim kampanya.

ulan saçmalamayın amk, delirdiniz mi kardeş. mahalle baskısına yenilmeyin bayram ziyaretlerinde “yıkışıklı ığlım, ni zaman bikiyim diğin” sorusunu soran herkesin agzına kürekle vurun amk, çok saygı duyduğunuz biriyse bıyık altından basın küfürü. kardeşim mutlu evlilik yok var diyen yalan söyler net söylüyorum yalan söyler. o işler filmlerde siz bana güvenin.

ha illa evlenmek istiyosanız, bu iş dolar gibi oldu. eskiden yaş itibariyle, 20,25,30 diye giderken artık evlilik yaşı 35 oldu yükseliyo amk görün bu gerçeği.

ayrıca bir tavsiye, evleniyosanız boşanmayın, ben evlenirken harcadığımın iki katını harcıyorum şuan :)

sapıtmayın amk silkelenin kendinize gelin evliliği kafaya koyan yeşile bipbip,hemen soğuturum.

edit: gelen güzel mesajlara istinaden birkaç örnek vermek isterim:

1) eşiniz olacak hanımefendinin kenlikle ve kesinlikle çalışması gerekir. ailesi ne kadar zengin olursa olsun arkası ne kadar güçlü olursa olsun o paranın nasıl kazanılacağını bilsin. bilmeyenle olmaz olamaz.

2) “aileler evlenmiyor biz evleniyoruz” cümlesi tamamen yanlış, külleyen yanlış. evlilik tamamen ailelerin evliliğidir. ailenizin kafalarının uyuşması evliliğinizi pozitif anlamda etkileyecektir ki gerçekten zor. genelleme yapmıyorum kırdığım arkadaşlar varsa özür dilerim bunlar benim tespitlerim.

2) sosyo-ekonomik statüsünüz birbirine eş değer olmazsa olmaz. bir yerde patlar lakin bu örnek genelde zengin kız fakir(orta halli) oğlan kalıbında daha çok geçerli.

3) arkadaşlarınızla haftada 2 gün çıkıp iki bira içemeyecekseniz sakın evlenmeyin(tabi kendini bilerek abartmadan) eğer böyle bir müstakbel eşiniz varsa yada bunun sinyalini veriyorsa koşarak uzaklaşın.

zorunlu edit: bizim ilişkimizin bitme sebebi sevgisizlik değildi, ben hiçbir zaman aşkın sevginin bir ilişkiyi devam ettirebileceğine inanmadım. ilişkiyi devam ettiren, daha doğrusu bütün ilişkileri abi kardeş abla kardeş anne baba dost arkadaş karı koca...vs gibi herşeyi devam ettiren bence saygıdır. karşınızdakine saygı duymuyorsanız veya karşınızda ki size saygı duymuyorsa isterseniz birbiriniz için ölün ama o ilişki bitmiştir. bu kendinden taviz verme ve karşı tarafı tölere etme eşiğiyle aynıdır. töleriniz azalmışsa saygınızı kaybetmişsinizdir. ilişkiler karşılıklı tavizlerle yürür, bu o kadar ince bir çizgidir ki bir taraf teraziyi kaçırırsa sonu hüsranla biter.