şükela:  tümü | bugün soru sor
  • iş başa düşer ve kadınlar insiyatifi ele almak zorunda kalır. çaresi yok.
  • ne olacak amk türkiyeye adil kullanı kotası yetmez, dağa küserler tavşanı sikerler!
  • seks shoplar baya rağbet görür o zaman.
  • canlıların temel amaçlarından biri olan üreme soyun devamını sağlama gibi nedenlerden dolayı asla olmayacak böyle bir şey. fakat olduğunu varsayarsak. en fazla dildo ve strapon satışlarında patlama olduğu görülebilir.
  • her yer klima kökleyen ama genç menopoz teyzelerle dolardı.
  • başıboş kalan meriç orduları isyana geçerler.

erkeklerin seks için harcadığı vakti bilime, sanata harcamaları dolayısıyla uzaya hatta diğer galaksilere gidişat hızlanır,

erkeklerin üzerindeki sevişemiyorum, bugün yine sevişemedim, ulan insanlar kimlerle sevişiyor ben yine 31 çekiyorum kaygısı sona erer. stres azalır, ömür uzar.

redpillciler kanaat önderi haline gelir, siyasete atılır.

şaklabanlık yapan, kadınlara yaranmak için kendi arkadaşlarını ezikleyen tipler eski cüzzamlılar gibi toplanıp çöllere atılır, kardeşlik eski değerini tekrar kazanır.

erkekler arasında benim sikim 132 santim, ahmet beline dolayıp düğmük atıyormuş muhabbeti biter, onun yerine daha güzel şeyler konuşulur.

kimse kafayı seksle bozmak zorunda kalmaz, hayat daha eğlenceli olur.

mükemmel lan.

not: bir erkek.
  • sapıklık, tecavüz biter, çocuk istismarı kalmaz, bir çok hayvan bile huzura erer. damacana şişe ile sadece su taşınır. cansız mankenler sadece yapıldıkları amaç için kullanılır vs....
  • (bkz: intizar) sayısı çoğalır.intizarlar sokaklarda köşe başlarında, marketlerde, yatak odalarında, ofislerde, bacakaralarında çıkar karşınıza.
  • olan kadınlara olur.
    hesabınızı ödeyen olmaz, kaprislerinizi kimse çekmez, götünüzü kaldırmak için maymuna dönen olmaz, egonuz günden güne sıfırlanır vs vs liste çok uzar.
  • seksten değil de abazanlıktan elini ayağını çekerlerse kadın - erkek ilişkilerinde ciddi normalleşme yaşanabilir diye düşünüyorum. çünkü cinselliğe aç olan o kadar büyük bir kitle var ki bunlar yüzünden birçok kadının maalesef egosu kalkıyor ve seksi kendilerinin de zevk aldığı bir olaydan çıkarıp, "kendisini mutlu eden erkeğe armağan edilmiş bir lütuf" olarak algılamaya başlıyorlar. böyle olunca da tribi, manyaklığı, kezbanlığı, kavgası gürültüsü eksik olmuyor ilişkilerin.