şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: boh)
  • "erkekler zeki kadınları elde etmekle uğraşmayı tercih etmezler" şeklinde revize edilebilecek bir önermedir. aslen burada kasılan durum daha çok zaman, emek harcamak ve kafa yormaktır, yoksa zeka ile birebir bir ilişki bulunmamaktadır. zaten de davulun dengi dengine çalması durumu gözönüne alınırsa iq sal bir eşitlik olmadığı noktada uğraşmak da korkmak da pek anlamlı değildir.
  • iq su alt düzeylerde gezen erkeklerin şizofren olması ile kanıtlanacak önerme.
  • zeki kadinlar kararlarini kendileri alabildikleri icin isin ozu zeki olduklari icin zaten kendileri gelecektir, elde etmeye calismak icin sekilden sekile girmek bisileri ispat etmek sadece onlari eglendirmekten baska bir ise yaramaz maymun olursunuz ustune ustluk...
  • eksik bir önerme örneğidir. erkekler zeki kadınlardan korkmazlar. bilakis onları çok sever, bağırlarına basarlar.

şöyle ki; erkekler doğa itibariyle egosantrik varlıklardır. haliyle kendilerini yüceltecek herşeye tutkundurlar. zeki kadın da bu noktada büyük önem taşır. onu yanlarında dolaştırmak, çevrelerindeki insanları bu zeki dişiye sahip oldukları düşüncesiyle etkilemek çok hoşlarına gider.

sevmedikleri şey ise, söz konusu kadınların kendilerinden daha zeki olabilme ihtimalidir. bu durumda yücelen egoları büyük tehdit altında kalır ve işte o noktada korkuya kapılırlar.
  • doğru düzgün bir ilişki yaşayamayan kadınların zugurt tesellisi de olabilecek önerme. *
  • - erkekler zeki kadindan korkar.
    - korkmaz, sadece cekinir.
    - burada da mi salih?!
  • - çok korkuyorum senden nebahat !
    - aa neden ayol ?
    - çok zekisin çünkü ayrıca bacakların mükemmel !
    - kadınlar saf erkeklerden hoşlanır abdülbasit ?
    - al işte...çok zekisin işte... lanet olsun ...
    - ahhahahah abdülbasit ahahha çok konuşma da çoraplarını çıkar leğene sok.
    - ah!nebahat beni yönetmene bayılıyorum

modified from original masterpiece by travis and tyler durden
  • şahsımda gerçeklenmeyen hipotez. şöyle ki:
    - tanıdığım zeki kadınlar var. onlardan korkmuyorum.
    - ama kesinlikle korktuğum kadınlar var. onları da zeki bulmuyorum.
    hüküm: girişim kümesi boş olduğundan genelleme yanlıştır.
    kanıt: cogito ergo sum