şükela:  tümü | bugün
  • "kar$imdaki de insan, kirmayayim, uzmeyeyim" diye du$unerek sert bir bicimde hayir deyip tepkisini ortaya koyamayan iyi niyetli kizlari bunaltan surectir. halbuki herkese hakettigi $ekilde davranmak gerekir...
  • aslında ''israrcı'' oldukları tiplerinden ve davranışlardan aleni şekilde anlaşılır. zaten bir mekanda tanımadığı bir insana durup dururken ''merhaba'' demek kişiliğin bozuk olmasının delilidir. yani ne ateş istemiştir, ne sigara, ne bozuk para, ne de birandan otlanmıştır.

''israrcı'' zaten kuntepere canavarı misali mekana giderken kendini şartlandırmıştır. israrcı erkek tipi gittiği her mekanda gördüğü kadın ve erkeklerin hemen orda tanışıp, eve gidip seks yaptıklarını kafasında kurar. barlardan beraber çıkan çiftlerinin çoğunun, çorba içtikten sonra taksim meydanı'nda ayrıldığını ya da erkek kısmın, kadın kısmı evine bıraktıktan sonra kendi evine yollanıp 31 çektiğini idrak edemez.

bu nedenle estetik bir kaygısı olmadan mümkün olan her kadınla flört ederek, kutsal cumartesi gecesi'nin farzını yerine getirmeye kasar. kasar kasar kasar.
  • barda tanışılan adama kazayla*** telefon numaranızı verirseniz, başınıza bi kaza(!) getirme olasılığı yüksek olan erkeğin, ısrar etme sürecidir.

(bkz: ayarı alınca entry silmek)
  • herhangi bir isyeri, hastane, sokak, hatta otobuste bile karsilasilabilecek, erkeklerin seyreltik eriyik sureci.
  • normal standartlarda bir erkege "hayır" dendigi an bitmis surectir. ama ben dahil bir suru hayvan oldugundan, hatuna illa "eve gidiyorum ben o zaman, off, daraldım" vb cumleler kurdurana kadar devam eden zaman dilimidir.

bir kere "hayır" demis kadına, "evet" dedirtmek gokten altın yagmasi kadar mucizevi bi seydir oysa. bile bile..

ortamlarda adınızı "ısrar bocegi" takabilirler, aman dikkat.
  • kadının çekicilik seviyesine göre değişir.
  • gönül mutluluk ister, aşk ister. bir insana ilgi göstermekten, ilgisini çekmeye çalışmaktan normal bir şey de yoktur. etrafında yvaine gibi çıkıp "ben sana aşığım tristan" diyebilecek bir kız olmayan, 3-5 erkekten birini seçmesini gerektiğini düşünen kızlar arasında kalmış yurdum erkeğinin geneli için gerekli bir süreçtir. kıvamını bilenler için başarının anahtarıdır. lakin bu süreç genelde sıkıcı olacağından çoğu zaman karşısındakinin fikirleri pozitif yönde değil tam tersi negatif yönde değişir, "içimi bulantıyoo" , "ya beni geriyooo" kıvamına geldiği vakit artık dönüş noktası da yoktur. kızımız için o erkek tamamen bitmiştir. ne yazık ki türkiye'de oyunun kuralları hala böyledir. seviye prim yapmaz ülkemizdeki kadın-erkek ilişkilerinde. türk kızı, ne kadar ısrardan bunaldığını söylese de çoğunlukla ısrarla peşinden koşan erkeği seçer.