şükela:  tümü | bugün
 • hanimefendileri, ozellikle yaninda esi veya sevgilisi olanlari, agzinin suyu akarak gozlerle takip etmeme ozelligi. hayir sonra kendimiz takmak zorunda kaliyoruz orjinali bozuluyor.
 • buraya satırlar dolusu yazılsa da o özelliklere uyan birilerini aramak, mükemmeli aramak gibi olacağı için bir çoklarına gereksiz gelen özelliklerdir..

  örneğin, kız milleti ister ki erkek dediğin sadık olsun, güvenilir olsun, bizden başkasına bakmasın.. bir kere erkeklerin çoğunda olan aman sağımda solumda önümde arkamda bir güzel hatun olsun fantazileri buna ters düşer.. geri kalan erkekler ise çoktan kapılmıştır..

  örneğin, kız milleti ister ki erkek dediğin akıllı olsun, pratik olsun, anında sorunlara çözüm bulabilsin.. erkeklerin gene çoğunda, geçmişlerinde onların her sorununu çözen anneleri yüzünden - ki bunda ailenin/sülalenin tek erkek çocuğu olma efekti öne çıkar - ellerini soğuk sudan sıcak suya sokmama tripleri belirmiştir.. geri kalan erkekler ise çoktan kapılmıştır..

  örneğin, kız milleti ister ki erkek dediğin neşeli olsun, eğlenceli olsun, birlikte şen kahkahalar atılabilsin, zıpır bişiler olsun.. erkeklerin çoğu ise, yok vazgeçtim hepsi* hatun kısmıyla ilişkiye başlayana kadar böyledir zaten.. tüm erkeklerimiz cem yılmaz zekiliğinde, beyazıt öztürk sempatisindedirler.. erkek milletinin çok az bir kısmı bu özelliklerini ilişki devam ederken sürdürürler.. ki tahmin edeceğiniz üzere bu geri kalan erkekler çoktan kapılmıştır..

  örneğin, kız milleti ister ki erkek dediğin bir ortama girdi mi kendinden bahsettirmeli, don corleone gibi karizmatik olmalı, insanları zekasıyla konuşmasıyla etkisi altına alabilmeli.. erkeklerin çoğu ise bu karizmatikliği ve etki altına alabilmeyi sadece arkadaş ortamında şebek muhabbeti yapıp arkadaşlarının "ehehe berkecan ne komik ne şeker, biz onu çok seviyoruz" demesi olarak algıladığından dolayı başarısızlardır.. geri kalan erkekler ise çoktan kapılmıştır..

  sonuç olarak, bu başlıktan pek bi medet ummayıp adam gibi adam yok başlığına yönelebilirsiniz..
 • "yanaklari parlak,
  raksedisi kivrak,
  biraz da oynak olsun

  yan bakisi yaksin,
  cilvesi yiksin,
  olur ise boylesi,
  boylesi olsun

  endami sanli,
  sohbeti balli,
  biraz da nazli olsun
  olsun!

  kaslari da kare (kara)
  olur ise olsun
  yanaginda bir beni mutlaka olsun

  dideleri şahbaz,
  gerdanı beyaz,
  biraz da nazlı olsun

  guzellikte biricik,
  vucudu incecik,
  birazcik da sevdali,
  sevdali olsun

  endami sanli,
  sohbeti balli,
  biraz da nazli olsun
  olsun!"
  (bkz: ben kalender meşrebim)
 • bilimum saçmalamaya karşı esktra anlayış programı
  kapris yumağı çözebilme yazılımı
  mango alışverişinden 3 saat boyunca hiç sıkılmama hatta ilgi gösterme genişlemesi
 • opsiyonel olmayan olmazsa olmaz istek listesi karşılandıktan sonra üzerine tatlı niyetine alınacak özelliklerdir bunlar. yani ufuk çizgisine ulaşmak gibi bişidir bu aslında.*
 • sevmesidir.
 • dinliyormus gibi yapip beyni kapatmak. yok lan bu var.
 • versin diye binbir takla atıp verince "sevgili olmaz bundan, hafif kız" moduna girmemesi. daha ötesi yoktur.