• memeleri çok severim, bu vücut parçasıyla hiçbir sorunum da olamaz ama memeye kilitlenmem. hedeflemediğim bir şekilde görüş alanıma girdiğinde karşımdakini rahatsız etmemek için başka bir tarafa bakarım. belki dışarıdan aptalca görünüyordur ama ben böyle rahat ediyorum.

kilitlenme gibi bir huyum olmadığı halde karşımdaki kadınların bu ihtimale karşı önlem aldıkları her seferde de aşırı rahatsız oluyorum. kadınlara kızmıyorum bunun için, sadece durumdan rahatsız oluyorum.

işin kötüsü, bunu son birkaç aydır neredeyse her gün düzenli olarak yaşıyorum. kızımı her sabah anaokuluna bırakıyorum. öğretmenlerinin ikisi dışında hepsi kadın (ben de çocuğunu okula getiren çok az sayıda babadan biriyim). öğretmenleri genellikle göğüs dekoltesi olan kıyafetler giyiyorlar. bununla bir sorunum olamaz, hayır, bir şey ima etmeye çalışmıyorum. sorun şu; kızımı kapıya kadar getiriyorum, karşılayan öğretmeni onu göz seviyesinde iletişim kurarak selamlamak için mutlaka eğiliyor, ben kızımın arkasında ayaktayım, öğretmeni kızımın önünde eğilmiş durumda, yani meme "röntgenciliği" yapma niyeti olanlar için arasalar bulamayacakları pozisyon. iyi de memeyi orada o şekilde görmek benim için hiçbir anlam taşımıyor ve umurumda bile değil!

işte her sabah görmeyi kesinlikle amaçlamadığım bir anda gözümün önüne gelen memeleri görmemek için ben sağa, sola, tavana, kapının koluna, arkada park halinde duran arabama, bana kapıyı açan bekçiye vs. bakarken, kızımı karşılayan öğretmen de iki saniye içinde paniğe kapılmış bir halde eliyle dekoltesini kapatıyor. her sabah bunu tekrar yaşıyoruz. benim o memeleri görmek gibi bir niyetim yok ama karşımdaki kadın bana memelerini göstermeme çabasına giriyor.

amaçları sen pis bir tacizcisin demek değil elbette, sadece haklı bir sınır çizmek muhtemelen ama ben kendime tacizci muamelesi çekilmiş gibi hissediyorum. o memeleri görmemle görmemem arasında bir fark yok ki. bir gün kendimi tutamayıp haykıracağım, " memelerin beni cinsel anlamda ilgilenmiyor, ne sen kapatmaya çalış, ne de ben başka yerlere başımı çevirmek zorunda kalayım! görünürse görünsün, görürsem göreyim, bu büyük bir olay olmasın!"

biliyorum, bu topraklarda pratikte imkansız ama sayın robin thicke'nin de vaktinde dediği gibi, "that's my dreamworld".

edit:

-le fate ignoranti- (#16426049) belki de gerektiğinden fazla rahat olduğunu düşünmemeniz ya da yaptığı işi ciddiye almayacağınız gibi endişeleri olduğu için kapatma gereği duyuyodur. sonuçta çocuk eğitimi ve gelişimiyle ilgili bir mesleği var ve aileler bu tip şeyleri bile sorgulayabiliyorlar. aman mememi görmesin diye bir düşüncesi olsa zaten zor pozisyonlara düşeceğini bilerek ona göre giyinirdi. demem o ki, kadınların hepsi erkekleri mememe bakıyo aman frikik vermiim diye kapatmıyor dekoltesini bence. sizle ilgili bir durum değildir yani :)
    (02.07.2009 14:25:38)

ventolin -> le fate ignoranti: haklısınız kesinlikle, insanlar türlü türlü. kimin neden rahatsız olacağı belli olmuyor ve daha da kötüsü, profesyonellikle hiç çelişmemesi gereken alakasız şeyler ebeveynlerde rahatsızlık doğurabiliyor. aslında bu detayı da düşündüm ama yazıyı iyice uzatıp karıştırmadan bitireyim demiştim. (...)
  • bu olmuyor. yapamiyorum, bugün yine denedim olmadı. kilitlenme olmuyor yani, yoksa çevrede çeşitli memeler var. az önce internette lateita casta fotoğraflarının memelerine baktım onlara da kilitlenemedim. ben bakiyorum efendi gibi. meme önümden geçiyor, geçiyor ve gidiyor. şu şekilde oluyor yani: bakiyorum-meme geçiyor-bakıyorum-gitti. toplam iki saniye sürmüyor. kilitlenme bölümünde sorun yaşiyorum. sadece aşık olduğum zaman oluyor. aşık olduğun zaman zaten değil meme, tirnağına bile kilitlenebiliyorsun. o durumlarda bakmamaya çalışıyorsun. neyse 5-6 gündür keçi gribi mi, çin gribi mi kuş mu domuz mu bilmiyorum artık adı her neyse gözümden ateş çıkartan hokkabaz bir grip nedeniyle yorgan döşek yattığım ve telefon edenlere, "sen kimsiniz? sizi anlayamıyorum en iyisi mail atın" diye ateşli cevaplar verdiğim sıralarda bilmem neden hastalık kabuslarımın arasında bu konuyu da düşündüm.

şu şekilde düşündüm aslında her erkeğin memeye ve genel olarak meme konusuna kilitlenmesi hangi tür memeden hoşlandığına karar vermesiyle başlıyor. yani bir erkeğin ergenliğin eşiğindeyken "küçük meme, orta boy meme, büyük meme, çok büyük meme" arasında bir tercih yapması ve bunlardan birini ya da en fazla ikisini "sevmeye" başlaması memeye kilitlenme meselesinde de büyük önem taşıyor. bu seçim zorunluluğu tümüyle kültürel değil, ya da kültürel etkenlerin sonucu oluşmuyor ve daha çok cinsel kimliğin gelişimiyle ilgili bir sürecin ürünü tahmin ediyorum. kimse bana "14. yüzyilda tombul kadinlardan hoşlanılıyordu, iletişimsel akıl ve foucault'un memeleri" demezse sevinirim ben bir tür genetik "meme seçimi" baskısı olduğunu düşünüyorum erkek ergenler üzerinde. bu seçim başarıyla tamamlanmadığı zaman, memeye kilitlenme de tam olmuyor. kate moss'la sophia loreni aynı anda sevebiliyor, bütün memelerle kilitlenmeden ilişki kurabiliyorsun. ama yüzeysel oluyor tabi. yoksa memelerle derinlikli ilişki kurmak çok mühim. yoksa ergenliği aşamıyoruz, olaylara kilitlenemiyoruz, fezaya gidemiyoruz, onlar da bize gelemiyor.

yaklaşık olarak böyle, hala biraz hastayım ama özünde birds fly, fish swim, man things and meme.
  • memeye kilitlenmiş erkeği bu kilitten kurtarmak sancılı ve zahmetli bir süreçtir. gençken kilitlenmiştim bir kere, ayırabilmek için üzerime kaynar su döktüler, sırtıma sopayla vurdular. o günden beri nerde meme görsem sırtım ilk günkü gibi sızlar, kafamı çeviririm.
  • beni gören erkeklerde sıklıkla karşılaştığım hadise. sebebini anlamakta güçlük çekmiyor değilim..
  • - target located. we are 15 meters from the subject, do you copy? i repeat, do you copy?
    + yes, eagle eye, we copy. we have permission, you may proceed to targets.
    - roger that. let's go people! move, move, move!

(bkz: iç ses)
  • insan evlatlarının daha doğar doğmaz ağzına aldığı ilk şey olmasından kaynaklanır.
    hatun kısmı ilerleyen dönemlerde iyi kötü demeden bir çift memeye sahip olabildiklerinden mütevellit, er kişiler memeye kilitlenerek maziyi yad etmektedirler.

zikmund ferid
  • - iki demiştin di mi?
  • (bkz: hilal cebeci'nin memeleri)

birini yukarıdan aşağıya tararken memeleri gördüğü anda duraklatan, iç çamaşırsız haline yorum yapmaktan bile alıkoyan bir kilitlenmedir bu.

hilal hanımı gece gece yaptığı bu "algıda seçicilik" testi için kutluyoruz. (bkz: #24346894)
  • şimdi efendim bu meme olayı; hafif çatal göründüğü andan itibaren, bahsedilen göğüs tahta değilse tabi, üstten bakıldığındında bildiğin götü andırıyor. sırf bu yüzden vallahi.
    yerini bulan bkz. için: (bkz: erkeklerde göte kilitlenme)
hesabın var mı? giriş yap