1. orgazm olabilmek icin sectigi cinsel objesini ikna edebilmek ugruna binbir takla atan erkek cinsinin, orgazm olduktan sonra, bu objeyle ilgilenmeyi tamamen birakarak, hayatta, uzayda ve zamanda baska hic bir sey yokmuscasina ve sanki bir daha hic uyanmayacakmiscasina huzurlu ve kendisi icin mutlak zaruriyet oldugu acikca gozlenebilen bir uykuya dalmasi durumudur.

    sorunsal olmasi, erkegin bu uykunun nedenini bir turlu aciklayamamasindan ve kendisinden hala beklenti icinde olan yanindaki objenin isteklerine bir turlu cevap veremeyerek kendini bu uyku halinden koparip cikaramamasindan, buyuk kavgalari dahi goze alarak yine de uykuyu tercih etmesinden kaynaklanmaktadir.
  2. her erkegin buyuk ruyası olup,tam tersine kadinlarin kabusudur.kadin konusmak ister,erkek ise osura osura dunyadan uzaklasmak.
  3. samimiyet göstergesidir. yorgunluktandır. anlayış göstermelidir.

    ayrıca bayan arkadaşlara soruyorum buradan: sohbet etmek için illaki adamın bosalmasını mı bekliyorsunuz? derdiniz sansal buyuka-erman toroglu tadı yakalamak mı, yoksa sadece üzerinizdeki kullanılmışlık korkusunu konuşarak atmaya mı calışıyorsunuz? rahat bırakın kendinizi iki dakika da hayatın farklı yönlerini, farklı güzelliklerini farkedin (ör: sevgiliyi uyurken izlemek)