şükela:  tümü | bugün
  • bir meme merakı değildir.
    zaten meme güzelse popo da default güzel oluyor genelde.
  • neden kaynaklandığını tam olarak anlayamasam da var böyle bir şey. kadın vücudunun çok daha kilit bölgeleri olmasına karşın diğerleri popo kadar merak uyandırmıyor. izlenebilme durumunun rahatlığından belki. kadının da bunun farkında olması, hatta aynı meraka iştirak etmesi... gizli ve derinden bir ortaklık bir işbirliği var aslında. biraz da çocuksu bir şey sanki. bir çeşit özlem olabilir.

edit: hala kimsenin bilmediği bi bilgiymiş gibi sebebi doğurganlık diyenler var. bin kere yazılmış zaten biliyoruz. ihtimal verdiğim bi done değil sadece.
  • akla hep kadın poposu gelmiş ama erkek poposuna da hayran olan hatta meraklı olan erkekler, erkeklerimiz mevcut. onları unutmayalım. onlar da bizim canımız. bu düz düşünüşler de bu noktada son bulsun.

plus, güzel erkek poposuna da çok varız.
  • geniş kalça rahat doğurganlık, dolgun ve yağlı kalça* da bebeğin beyin gelişimine önemli katkı sağladığı için evrimsel bir sebebi vardır.
    çok kasmaya gerek yok yani. göt iyiyse iyidir.
  • ulan gizli gay hissetim başlığa bakınca aklıma gelenler
    (bkz: jon snow'un götü)
    (bkz: bafetimbi gomis'in götü)
    tobe!
  • bunu merak kelimesi ile açıklamak erkeklere hakarettir.

ulan bi' göt için cinayet işleyecek insanlar var, keh keh. bunu eleştirmek için yahut küçük düşürmek için değil mevzunun hakikatinin merak ile açıklanmasının yetersiz olduğuna inancımdan dolayı söylüyorum.

bir kadının götü güzelse her türlü rağbet görür. rabbim öyle makul görmüş yapacak bir şey yok.

götü güzel olup da evde kalan kız sayısı parası çok olup da sap olan erkek sayısından çok çok azdır. kaynak: çorumlu bilim adamları.
  • güzel popo güzel (orantılı) bir vücut demektir ki bu da bir sonraki neslin fizyolojik olarak güzel (sağlıklı) olacağına işarettir. tabii ki kimse kimsenin kıçına bakarken bunu düşünmez. ama tüm seksapalite arzusunun ardında içgüdüsel olarak bu yatar. aynı şekilde büyük göğüs daha çekici gelir çünkü büyük göğüslü kadın çocuğu daha fazla besleyebilir. dolayısıyla bir sonraki neslimizin sağlıklı olacağına dair emareler barındıran her vucüt bileşeni karşı cinse çekici gelir.
  • ben de az meraklısı değilim o işin. iyi ki durumumuz var da merakımızı giderebiliyoruz.

efendim bilindiği gibi insan, diğer canlılardan farklı olarak seks yapar; yani sadece üremek çiftleşmez. bu nedenle yine diğer canlılardan farklı olarak vajinadan farklı bölgelere yönelir. bunların başında da popo ve memitolar gelir. yani erkek, içgüdüsel olarak yönlendiği vajinadan duyduğu heyecandan çok daha fazlasını popodan duyar. bu normaldir.
  • vay efendim doğurganlık falan diye yumuşatmanın lüzumu yok beyler. napacağıdık ya tarak peşinde mi koşalım