şükela:  tümü | bugün
  • doğrudur ve erkeklerde popo merakı dışında "popo'ya kilitlenme." durumu vardır.
    işin gerçeği ise o popo'nun sahibinin yüzünü ve göğüslerinin vücuda oranını gördüğünüzde ortaya çıkar.
    mükemmel bir popo+çirkin yüz+tahta veya aşırı büyük göğüsler işi bozar ve popo bakılmaz hale gelir.
    kendinize iyi bakın kızlar.
  • kadınların popo büyütmesine ön ayak olmuştur, spor salonlarına hücum etmesine sebebiyet vermiştir, squat hareketini tüm kadınlar üzerinde hakim kılmıştır.
  • bu sebeptendir ki spor salonları squat çalışan kadınlarla doludur. ayrıca yukarıda da bahsedilmiş. güzel popo iyidir. hem kadında hem de erkekte.
  • beni bile korkutmaya başlayan göt merakıdır. adamlar gomise bile hallendi. adam bir bilse arkasından götünü konuşuyorlar bırakır gider bir daha gol atmaz, atınca da sevinmez.
  • (bkz: lömbür lömbür)

içiniz titredi kabul edin.
  • game of thrones'in 3. sezon 5. bölümünde ( 6. da olabilir ) jon snow un sevgilisi ygritte, sur'a tırmanırken aşşağıdaki jon snow'a bağırır:
    götüme mi bakıyorsun jon snov ?

aynen öyle bacım aynen öyle...

jon snow'un da kaçınamadğı merak
  • bir yazı görmüştüm internette, meme okşamak stresi azaltıyor, diyordu.

poponun da meme gibi toparlacık, ücücük, vicicik olmasındandır.
    yeri göğü titretecek bir itiraf değil ama şahsen ben instagram'da sürekli popolara bakarım. kadın poposu da güzel, erkek poposu da...
    neden? çünkü poponun cinsiyeti yoktur.
    popoları ayrıştırmayalım, ayrımcılığa maruz bırakmayalım.
    popoyu sevelim ve şaplak atalım. çünkü tutunacağımız bir popo kaldı, popolara iyi bakalım.

spor yapın, güzel popoya sahip olun. popo candır, popo bir tanedir.
    öpüyorum.
  • göğüs (meme) olgusunu bebekliğiyle ilintili bulup anaç bir olgu gibi bakanlar için geçerlidir.

göğüs bir kadının boynunu tamamlarken, popo bir kadının belini tamamlamaktadır.

en nihayetinde bu çekişmeden popo galip gelir.
  • giderilemeyen bir merak türüdür. dünya güzel bir popo üzerine kurulmuş sanki. poposuna güvenen yeşillendirsin *
  • geniş kalça doğurganlığın, ince bel kadınlık hormonu yeterliliğinin *, büyük göğüs doğacak çocuğun iyi besleneceğinin işaretleridir.

erkekler de; içgüdüsel olarak, bu fiziksel özelliklere sahip kadınlara yönelirler.

yoğun spor yapan veya beslenme düzeni bozuk yağ oranları az olan kadınlar adet göremezler.