şükela:  tümü | bugün
482 entry daha
  • cinsiyet farketmeksizin kendisine saygısı olan her insan kendince bakımlı olur zaten. kendisine saygısı olan bir kadın tüy bırakıyorsa, hoşuna gidiyordur ya da doğal halini seviyordur. erkek kadının bu kararına saygı duymuyorsa muhtemelen kendisine de saygısı tam değildir zaten, şutlanmalıdır.
    ayrıca ben de insanda doğallıktan yanayım :) ama tabii ki hijyenik koşullar altında .d
    not: kadınlarda bıyık sevmem.
  • her erkek de yoktur,veya oranları farklıdır, kadina bazı yer ve zamanlarda tüy yakışır.
  • kadına tüy yakışır diyen gizli eşcinsel yazarların ortaya döküldüğü başlık olmuştur.

ne yapçan lan sabahları beraber traş olmak mı istiyorsun ?
  • bak güzel kardeşim
    bak şeker kardeşim
    bak kurban olduğum
    şimdi sen kasıklarını, koltuk altlarını, bıyıklarını, kaşlarını almazsan, ben 20 tane alet olsa da birini sokmam.
    bu benim tercihim.
    nasıl ki sen tüylerini almamayı tercih ediyorsan, bende sikmemeyi tercih ediyorum.
    kapiş?
  • böylelerinin kendisi de seanslarca tüm vücut lazer yaptiriyosa eyvallah istesinler . ama bu " kaşından aşağısinda bişey olmayacak" manyaklari, kadınin yüzünde, kolunda, göğsünde ve belinde ince ince çıkmasi gayet normal olan halk arasında 'ayva tüyü' denen kıllara bile takilip 'iğreniyoruz' diyip kendileri halı gibi gezince ayar oluyorum. her ergende o yaşlarda ilk defa çıkan o cılız kol kıllariyla lisedeki iki tane ayarsız hadsiz erkeğin dalga geçmesi yüzünden erkenden kol ve yüz için lazere başlamıştim her seferinde daha çok yayılıp arttı. hayatım boyunca uğraşacağim bir dert oldu aq. hormonal bı bozukluk da yok tamamen o yaşta hormonlar tam oturmadan erkenden lazere gittiğim ve aslında yüze lazer atılması kumar gibi bişey olduğu için yayıldı. bu yaptığınıza bildiğin 'bullying' denir, ha bu dalga geçen dallamalarin kendisi de habeş maymunu gibiydi.
    olm o ayva tüyü denen şeyler ağdayla epilatörle falan aldıkça sertleşip kalinlasiyor, diğer kılların aksine lazerde de ters tepip daha da çok yayıliyor. gözünüzü seveyim yapmayın böyle şeyler, ne gerçek hayatta ne sözlükte kimsenin vücuduna kendileri fikrinizi sormadikca yorum yapmayın aq, buraları ergen kizlar da okuyor. fatshaming yapiyosunuz en fit ergen kizlar bile yeni yeni çıkan göğsune kalçasına alisamayip anoreksik oluyor, body hairlere takiyosunuz millet kaymak gibi olmam gerek diye o yaştaki cinsiyete özel hormonal değişikliklerini kabullenemiyor, ne biliyim body dismorfisi oluyor falan. uğraşmayin olm şu kadınlarla yazmayın böyle başlıklara. biz her dk maymun gibi kıllı döşünü almayan erkekler, kıllı bacaklariyla utanmadan şort giyen erkekler, kulağından burnundan kıl fışkıran ayıcıklar, utanmadan kilim gibi kollarıyla tişört giyen erkekler diye başlık açiyo muyuz, günlük hayatta o bir kere bile almadığıniz leş gibi uzun kıllı kollarınıza bacaklariniza yorum yapiyo muyuz? hormonları böyle napsinlar diyip geçiyoruz, hah siz de kıllı kadınlara aynını diyin içinizden ne gözünüzle ne sözünüzle rahatsız etmeyin aq görgüsüz ayıları.
  • insanlarda travma yaratmayın.
    bir kız arkadaşım vardı. kolları hafif tüylüydü. bir gün kolunu severken yapma dokunma demişti. neden? dedim. ilkokulda benimle dalga geçiyorlardı kolu tüylü diye, hoşlanmıyorum dedi. ulan manitamın kolunu sevemedim sizin gibi boş beleş adamlar yüzünden.

dip not ; kıllı değil, tüylüydü.
  • haklı takıntı. kolu kıllı hemcinslerimi görüyorum. "ben sarışınım almama gerek yok" diyor bir de. bacım, parlıyor kolların jöleli saç gibi, iğrenç.

alın kılınızı tüyünüzü bebeklerim. kendinizi pürüzsüz hissetmenin, kendinize dokunmanın güzelliği için alın. erkekler için değil.
  • erkeklerin gayet anlaşılabilir olan pürüzsüz kadın isteğidir.

buna ister erkeğin ilk dönemlerde hep kıllı ve yabani tasvir edildiği için karşı cinste kendisinden farklı görünen bir fizik istemesi diyin isterse de son 200 yılda dünyaya ağırlığını koymuş kapitalizm rüzgarının kadınlar üstündeki etkisi diyin.

kıllı kadını şahsen itici buluyorum, ayrıca kadınlar da kıllarından pek memnun değil diye düşünüyorum.
  • (bkz: #137504912)

hesabın var mı? giriş yap