şükela:  tümü | bugün
  • yaz ayları için: 10 kişi, ayı sürüsü gibi tatile çıkmayın. tek takılın. 10'unuz birden aynı kızı kesiyorsunuz. hayrat mı lan kız?
  • the beautiful mind filmindeki taktiği denemek problem oluşturabilir. zira

"bir kızı bin kişi ister, bir kişi alır. gelin biz o bir kızı siktir edelim, birbirimizi götürelim ya da çirkin kızları alalım. seçin birini."dir.

yani kalkıpta o caanım güzel kızı bırakıp çirkin kızlara yönelmek saçmadır. ben grubun en iyi sonucu çıkarmasıyla mı uğraşcam banane lan! kendim için en iyisi olanı isterim!
  • bircok ornegine erkeklersoruyor.com sitesinde rastlanacak taktiklerdir
  • "kızlardan erkeklere kız tavlama taktikleri" adlı başlıkta yazılan çoğu şeyi dikkate alma. çünkü kadınların söyledikleriyle, istedikleri çoğu kez farklı şeylerdir. lafa gelince hepsi sosyal ağlarda birbirinden duygusal, tamamen sevgi ve saygıya dayalı paylaşımlarda bulunurlar ama gel gelelim ki, her şey bilgisayarı kapatana dek.
  • amınıyum sanki sözlük erkekleri olarak gün aşırı hatun yalayan tipleriz de, üstüne gelmiş millete taktik dağıtıyoruz. ulan merhemim olsa size niye süreyim, kendim kullanırım ayı! sığır mıyım ben durup dururken rekabet ortamı yaratayım ortamda? versem bile en iyisini kendime saklarım bunu unutmayın. hem denildiği gibi her hatun aynı kafada olsa kalk uygula ama çeşit çeşit karı var memlekette. hangi birine, neyi yutturacan olm?

yıl olmuş 2012, hala ''ehehe sizi daha önce burda görmüş müydüm? oo hayır, bu güzelliği daha önce görseydim kesinlikle unutmazdım. ehehe'' ekseninden çıkamayanlar var.
  • ilgi duyduğun kadınla kalabalık bir ortamdaysan, gözünü seveyim her boka atlayıp, her şeyi biliyormuş izlenimi yaratmak için kasma. sürekli şakalar, komiklikler falan da yapma. o tavırların, kalabalık ortamda olduğun varsayımıyla, hemcinslerini çileden çıkarıyor. he bana ne hemcinsimden böyle olmam işe yarar mı diye sorarsan, zaten malın önde gideni olduğunu düşünür cümle alem. şayet ortamı paylaştığın kişilerden biri ben olsam, öffffffff, bu yavşaklığından ötürü, ya çıkışta önünü falan keser, ağzını yüzünü kırarım, ya da çok küfür ederim yani. öyle bi ederim ki, soy ağacını hatim edersin.

he dersen ki, ben yavşağım yapacak bir şey yok. o zaman yiyeceğin dayak sonrası dua et ki, kız senden hoşlanmış olsun. en azından ziyaretine gelir, orda bi kıpraşım vs olur. dayak da bir nevi vesile olmuş olur canım işte. ne güzel.
  • çaktırmadan kızın götüne düdük sokup ,nezih bir yerlerde kurufasülye yedirin..bakın göreceksiniz zamanla nasıl da sevecek sizi.
  • nefes alın, nefes verin. alın, verin... derin derin. hadi bakalım.*
  • köpekler hakkında bilgi sahibi olmanız bi boka yaramaz. illa küçük şirin bi köpek sahibi olmanız lazım.