şükela:  tümü | bugün
 • ne giyerseniz giyin, verirseniz sikerler. hiç ama hiç mühim değil giyim kuşam hep laf salatası.

  - berkecan sana vermek istiyorum.
  + olmaz nilsu yüksek bel pantolonunun içine gömlek sokmuşsun seni sikemem.

  ahahaha yok lan böyle bir dünya.
 • gömleğinin son düğmesini kapatarak kendini hipster zannerken müezzine benzeyen arkadaşların kadınlara verdiği bir takım tavsiyeler.
 • arkadaşlar göbeği olan bir erkek slim fit tshirt giyince nasıl görünüyor biliyorsunuz. heh fazla kilosu olan kadınlarda tayt giyince öyle gözüküyor. erkeklerden de örnek verdim ki cinsiyetçi yaftası yemeyeyim diye.
 • bir garip muslumanların tavsiyesine uymayın. yoksa çıplak dolaşmak zorunda kalırsınız.

  onu giyinmeyin, bunu giyinmeyin. hayret bir şey.
 • erkeklerin giyinmeyi biliyormuş gibi utanmadan kadınlara tavsiye verdigi baslik.

  olm 3 ay ayni kot ve tisortu yikamadan giyen ergensiniz cogunuz bu neyin havasidir.

  adam gibi giyinen erkek kadinin neyi nasil giyecegine karismaz, kadin da kadinsa eger neyi nasil giyecegini bilir zaten.

  ergenlere özel edityus: su yazdiklarim yuzunden yemedigim hakaret ve küfür kalmadi.

  meric mi dersiniz, ılık mı dersiniz, küfür eden mi dersiniz, ve hatta gavat diyen mi dersiniz.. gerçekten yazık..

  öncelikle şunu söyleyim gençler, böyle düşmüyor.

  sonraliklan sunu soyleyim, bir karsi argumaniniz varsa soylersiniz konuşulur tartisilir yani. ama küfür ve hakaret ederek ergenliğinizi tescillemis olursunuz.

  ben de erkegim. yalansa yalan deyin gencler.. universiteye kadar arkasini ya annesinin yada kiz kardes veya ablasinin topladığı, universitede de salaş ve daginik yasayan adamlar degil misiniz? bir kot ve tisortu belki 1 ay yikamadan utulemeden giymiyor musunuz? ve hatta bu kolaylığı var diye kot giyen adamlar degil misiniz? kacinizin evleninceye kadar ütü denen bir icattan haberi oldu? kaciniz makinede elbise yikama modlarindan haberdar? kaciniz disaridan yemek sipariş etmek yerine kendisi yemek yapabiliyor? tarz yapicam bahanesiyle ortalikta sac sakal birbirine girmis halde dolanmiyor musunuz? vintage abi yeağğ, fuck the system moruq yhaa edasiyla, moda ayagina pis pis gezmiyor musunuz ortalikta?

  kaciniz sevgilisinin ne giydigine karismayacak kadar adam? kaciniz sevgilisinin ne giydigine karismayacak kadar guveniyor ona? ve kaciniz her boku yiyip sevgilisinin her seyine yapamazsin edemezsin diye karismiyor?

  oz eleştiri yapmayi ogrenin gencler. beyaz yaka haricinde ortalikta adam gibi giyinen erkek yok.. duzgun bir pantolon+gomlek+ayakkabi kombinasyonu yapmayi bilen yok.. saci sakali darmadaginik ve duzgun tıraşsız gezmeyi marifet saniyorsunuz..

  bu laflarim bekarlara bu arada. evli olanlari da zaten kadin adam ediyor, esinize dua edin yine de.. arada bekar olup da kendi kendine bakabilen adamlar olabilir ama istisnalar kaideyi bozmaz.

  unutmayin gencler, siz kadini kadin yaptiginiz oranda adam olursunuz. o yuzden burda bana hakaret ve küfür etme yerine, once bir aynaya bakin, sonra da kendinizi sorguya cekin.
 • çalıştığım yerde bir kadın var.
  boyu 1,55 civarı...
  dolgu topuk ayakkabı giyiyor.
  1,75 oluyor.
  tahta bacak animatörü sanki,
  dengesini bulabilmek için sallana sallana ortalarda geziyor.
  fırtınada sancak, iskele yatan ada vapuru gibi...
 • üç beş tane kombinle ömür geçiren biz, binlerce parça ve milyonlarca kombinle uğraşan kadınlara akıl mı vereceğiz? beyler, lütfen beyler. *
 • esmerseniz saçınızı sarıya boyatmayın , her biriniz birezilya kadrosuna seçilmeyi bekleyen neymar gibi görünüyorsunuz.
 • nasıl giyinmek isterseniz öyle giyinin ve bu konuda nargile kafe barzolarından tavsiye almayın.
 • süper tavsiyeler.
  "şono göymöyön çönkö göz zövkömöz bozoloyo"
  "bono göymöyön çönkö çocok göbö oloyosonoz"
  "ono do göymöyön çönkö örkök göbö oloyo"

  çünkü ağzına tükürdüğümün memleketinde insan değiliz de; sevgiliysek çanta, değilsek süs eşyasıyız ve bu yüzden beyefendilerin göz zevklerine hitap etmek zorundayız. göz zevklerine hitap etmek de yetmiyor, onlar nasıl kadınları seviyorlarsa o tip bir kadın olmamız gerekiyor. erkek gibi olmamalıyız mesela, ya da çocuk gibi. çünkü neden? çünkü ille de kadın gibi kadın olmak zorundayız. neden? çünkü beyefendiler bunu uygun görüyorlar. "kadın gibi"nin tanımını da kendileri yapıyorlar. tanrı ya mübarekler "(böyle) ol" diyecekler (öyle) olacağız. çünkü neden? çünkü şüphesiz ki onlar en iyisini bilirler. yargılarından, beğenilerinden ve argümantasyonlarından sual olunmaz.

  sığır herifler.