• mini eteğinizi, derin dekoltenizi sürekli çekiştirip, örtmeyin.
    gerçekten rahatsız oluyoruz.
  • istersen büstiyer giy
    ama tek omuzu açık giyme...
    nyc, paris, londra, reasürans çarşısı, cadde cafe, lucca onu, kuruçeşme assk cafe önü, karaköy mitte farketmiyor...
    herkes böyle düşünüyor
    benim değil dilek hanif tavsiyesi
    ucuz olmak istiyorsan yukarıdaki sözü dinleme ...
  • modanın %90’ı özgüvendir. modaya uyun.
  • allah için elbise üzerine kot ceket giymeyin. hele bolero falan söylemeye bile gerek yok ama, hâlâ giyen varsa zaman makinesinin icadındın kanıtı diye haber bültenlerine veririm.
  • artık pantolon giymeyi biraz azaltın... bir yandan haklısınız her yer sapık doku fakat sokağa çıktığınızda bütün kadınların üzerinde aynı yerden çıkmış gibi pantolon... kıyafetlerinin kötü görüntüsünden bahsetmiyorum bile... erkekle ek yerine kadinliginiz için baş kaldırın..

yurt dışına gittiğinizde ise herkes minilerle dolaşıyor.. insana mutluluk veriyor.. özgür ve güvenli ülkede olduğunuzu anlıyorsunuz..
  • keyfiniz nasıl istiyorsa, kendinizi en çok nasıl rahat hissediyorsanız öyle giyinin. çünkü insanı kötü gösteren giyim tarzı değil, giyimini kendine yakıştıramaması, kasılmasıdır. sürekli diken üzerinde durur gibi, bıçak sırtında yürür gibi hal ve tavırlar kötü gösterir. rahat ve gerçekten istenilen giyim bunları çok büyük ölçüde engeller.

not: tüm bu saydıklarım aslında erkekler için de geçerli. cinsiyeti yok bu durumun.
  • siyah pantalonun altına siyah stiletto giyin
    harbiden çok yakışıyor*
  • giymeyin amınakoyım çıplak gezin
  • babet giymeyin arkadaşlar. hele giydiğiniz babet ayağınızı vuruyosa hiç giymeyin. erkek arkadaşlarımdan sevenini görmedim daha. midesi bulananı gördüm ama seveni hiç görmedim
  • küpe takın ya bol bol çok tatlı oluyor.
hesabın var mı? giriş yap