şükela:  tümü | bugün
  • dün mini giyin tavsiyem çok çok eleştiri ve çok destek mesajı da aldım. bir kaçını cevaplamak istiyorum...

evet sapiklarla dolue bir ülkede yaşıyoruz fakat bunun en önemli sebeplerinden biri cinsel açlık, kapalı bir toplum olmamız, mini etmek giymenin bile yobaz beyinlerce kötü yorumlanmasi diye düşünüyorum. eğer mini etekli sayısı artarsa eminim mini etekli kadınlara yapılan sözlü ve fiziki tacizler de azalacaktır. insanlar buna alıştıkça siz daha ozgurlesirken, tacizler de azalacaktır. ayrıca taciz edecek bir sapık pantolon da olsa taciz eder diye tahmin ediyorum.

üşüme kısmına gelince. başta polonya, rusya ve finlandiya olmak üzere burada kışın eksi ilaçlarda sabaha kadar eğlenirken bir kadın arkadaş bile üşüyorum demedi. bu da alismakla alakalı olabilir. 2m secwk altına tayt deneyebilirsiniz.

son olarak sadece kadınlara değil erkeklere de tavsiye ediyorum : kilt giyin. tr gibi bir ülkede marjinal görünse de eminim çekeceğiniz dikkatlerle istediğiniz güzel kadınla konuşma sebebi olacaktır. ya da erkekle..
    böyle de eşitlikçi bir insanımdır işte.
  • buradaki gavat meriçlerin tavsiyelerine inanmayın, delikanlı adamların yazdıklarına bakın. size şunu giymeyin diyorsa giymeyeceksiniz. (nokta)
  • şu ispanyol paşaya benzeyen uzun bol pantalonları giymeyin.
    yine ispanyol paçalı uzak doğu pijaması giymeyin.
  • burda yazılanlardan bir tanesini bile uygulayan bir kadın varsa eğer, onu eğiten kurumları, dersine giren hocaları, aldığı notları sikeyim.

beni zerre alakadar etmez. nasıl olsa hanginize bakarsam bakayım aynı şeyi düşünüyorum.
  • avrupalı kızları örnek alın, gidin bir bakın onlar nasıl çıtı pıtı giyinirken ben neden maraştaki halamın tarzına bürünmüşüm diye bi sorun kendinize, sorun tamam mı kardeş.
  • erkek gibi giyinmeyin
  • sürekli gezen biri olarak; giyim konusunda kentli türk kadınının birçok kentli avrupalı kadından daha şık olduğunu söyleyebilirim.
    bari cümlelerinizin başına “bence” koyun:)
  • mümkünse giyinmeyin. hoş duruyor
  • kot eteğin yakıştığı bir kadın görmedim, üstüne daha çok çirkin gösteriyor.
    tek tavsiyem budur...
  • dekolte giyinip, oranızı buranızı çekiştirmeyin, milleti tiribe sokmayın.