şükela:  tümü | bugün
1458 entry daha
  • karşımızdakini düşünüyoruz bahanesiyle iki yüzlülük yapmayın , samimi olun. bırakın o yaklaşmaya çalışsın siz kendiniz olun arada hoşlanmadığınızın lafını geçirirsiniz, en kötü ihtimalle zamanı gelince reddersiniz onu. yetişkin insanlar yaptıklarının sorumluluğunu alırlar rahat olun. ayy ama ben seni üzmüş olmak istemiyordum çok daha üzücü bir durum. emir kipi gibi oldu öyle bir niyetim yok af ola şimdiden.
    edit:imla
  • 15 yaşın altındaysanız "kadın düşmanı" damgası yemiş biri olarak en hardcore feminist olanını vereyim:

koca bulma, gelinlik giyme hayalinizi falan rafa kaldırın. artık tamamen kendi ayaklarınızın üstünde durmak zorunda kalacaksınız. sizin yükünüzü çekecek kocalarınız olmayacak. bugün bir erkeği memnun etmek için 1 birim uğraşmanız gerekiyorsa yakın gelecekte 25 birim uğraşmanız gerekecek.

lale devri bitmek üzere. kadınların erkekleri sömürebileceği son yıllar. diyelim 10 yıl içerisinde bir meriçle evlendiniz. o adam meriç kalmayacak.

hiç güzelliğinize, erkek tavlamak için neler yapmanız gerektiğine falan kasmayın. it's over.

"ne diyo lan bu salak" diye güldüğünüzü biliyorum. beni uçuk bulanların çoğu haklılığımı kabul etti. desteksiz, dayanaksız konuşmuyorum.
  • ayaklarınıza, ellerinize özen gösterin *
  • dekolte varsa bakıyoruz işte. öküz de olsak çift doktora da yapsak bakıyoruz. valla kötü bi niyetimiz yok.
    memelerinize bakarken yakaladığınız her adama sapık muamelesi yapmayın gözünüzü seveyim.
  • teniniz esmerse saçınızı kızıla boyamayın. bok gibi oluyor.
24 entry daha