şükela:  tümü | bugün soru sor
 • alışılmadık oldukları için çekinilen ve sıkça “karı bana yazıyor olm” dedikodularına maruz kalan kadındır. dünya genelinde “en çok yanlış anlaşılan kadın” dalında bir ödül verilecek olsa sonuna kadar hak eden kadındır. hele türkiye gibi kadınların beğenisini rahatlıkla dile getiremediği, çekindiği (ki kadın haklı) ülkelerde kendilerine uzaylı gibi yaklaşılır.

  ama bir erkeğin kendisini iyi hissetmesini sağlayan kadınların başında gelir bunlar. bir beklentisi, çıkarı olmadan “bugün çok yakışıklısınız valla” diyen kadın kadar güzeli var mıdır arkadaşım.

  kesin yazdı bana ama neyse…
 • kesinlikle arkadaş kalmak istediğim kadındır.

  yarın bugün çekinmeden olumsuz birşey de söyleyebilir çünkü...
 • bunu sözlükten mesaj atarak yapıyorsanız erkek ya da eşcinsel sanılırsınız.kadın olduğunuza ihtimal verilmez genelde.
 • her ortamda yadırganan kadındır. halbuki yalnızca beğenisini dile getirmiştir, ama her daim "iş atıyo" diye algılanır. sonra da hatun milleti soğuk, kendini beğenmiş oluyor bunun adı.
 • kadınlara çekinmeden iltifat edebilen erkekten pek de bir farkı olmayan kadındır.
  aralarındaki fark kadın iltifat ettiğinde "iş atıyor, yazıyor" şeklinde yorumlanır genelde, erkek iltifat ettiğinde ise "abazaya bak ya resmen taciz ediyor, siktirip gitse de rahatlasak" şeklinde yorumlanır çoğu kadın tarafından.
 • herhangi bir şeyden çekinmeden konuşabilen her insan gibi sevilesi ve yörüngeye dahil edilesi kimsedir.
 • aferimdir ona. komplimanda bulunmanın kadını erkeği olmaz. yine de çok ümitlenmeyin derim.
 • abartısız söylüyorum, türkiye'de hiç karşılaşamadığım bir tür kadındır. lakin var olduklarını biliyor ve kendilerini, nesli tükenmeye yüz tutmuş pandalar gibi bir kategoriye koyuyorum. panda falan dedik ya, yanlış anlaşılmasın. olayın ciddiyetini göstermek açısından şeyettim ben onu. bir anım var bu olayla ilgili. anlatmak isterim:

  kendisi amatör mankenlik yapan sevdiceğimle, sevgili olalı üç ay geçmiş, ilişkiyi artık bir üst aşamaya geçirmek için sağlı sollu ataklar yapıyordum. bir gün buluştuk. her zaman yaptığımız gibi tavlayı açtık oynamaya başladık. pek çok açıdan şanslı idim. çünkü öyle bir sevgilim vardı ki, ben sarı deyince o kırmızı der, tavla oynamayı sever, hatta beceremese bile sırf ben mutlu olayım diye pes bile oynardı. galatasaray'ımızın maçlarını beraber izlerdik. ayrıca mankenlik yaptığı için de müthiş bir güzelliği vardı. bunun farkında ve alçakgönüllü hatunlara tapıyordum ki hala tapıyorum. pek çok açıdan şanslı idim. neyse tavlayı açtık oynuyoruz. durup dururken bana aynen şöyle dedi:" sana bişey dicem ama şımarmıcaksın hemen tamam mı?" allah allah acaba nedir nedir derken, tamam anlamında kafamı salladım. " çok güzel gülüyosun. bayılıyorum o anki haline" dedi. arkadaş, başına gelmeyen bilmez. böyle bir kadından bunları duymak büyük lütuf. hissetiklerimi dökemiyorum buraya şimdi. asıl diyeceğimi söyleyeyim. iltifat ederken muhakkak şart koşma var bizim kadınlarda. halbuki iltifat ederek, sizi seven adamları öyle bir mutlu ediyorsunuz ki haberiniz yok. onlar size biraz daha bağlanıyor her seferinde.
 • düşüncelerini yüksek sesle dile getiren kadındır.
 • anneleridir genellikle.
30 entry daha