şükela:  tümü | bugün
  • sertleşme sorunu yaşayan müdürdür tanımın kralını yaptım bu arada
  • götveren orospuçocuğudur, anasını sikim onun.
    bunun bide şu versiyonuda var;
    kartalkayada dorukkayadayız,
    kayak odasında dolap almak için anahtar veren yere lobimsi yere gittim,
    anasını siktiimin çocuğu suratıma bile bakmadan yok işareti yaptı,
    sonra arkadaşımın eşi geldi, dolap yok muhabbeti falan yaptım,
    kız gitti, (şuh şekilde falan değil) anahtar alabilirmiyim dedi,
    aynı anası sikilmiş çat diye verdi anahtarı.
  • erkekleri sikemeyeceğini anlamıştır.
  • "erkeklere kötü, ona iyi davranan kadınlara iyi davranan müdürdür." her kadına iyi davranmamaktadır, çünkü her kadından aynı oranda cilve görmemektedir. tüm kadınların müdürün odasına girip bacak bacak üstüne atarak "ay kemal beyciğim, benim şu zam işi ne oldu" diye konuştuğunu ve müdürün de kadının sigarasını yakmak için çapkın bir tebessümle çakmağına davrandığını sanıyorsanız yanılıyorsunuz. müdürle flört etmeyi kabul ediyorsan tamam haklısınız, ama kadınsanız ve flört etmeyi kabul etmiyorsanız, işte o zaman erkeklere yapılandan daha da kötü bir muameleyle karşılaşıyorsunuz.
  • zaten bu sayede müdür olmuştur. kime nasıl davranması gerektiğini bilen kaypak bir yalakadır. kadınlara da normal insan gibi davransa terslenir hatta sapık müdür olarak adı çıkartılırdı. karşılaştıkları her sorunda taciz kartını oynayan kadınların ürünüdür böyle tipler.
  • bunun müdür olmayan versiyonu da vardır.
    ve bunun iş hayatıyla da bir alakası yok.

hani bazı tipler varya 5 metrekarelik çevresinde kuku oldu mu ayrı bir karakter, sap sapa olunca bambaşka bir karakter. birinde sevimlilikten komiklikten geberip, sap sapa olunca bunalım, sikko tip olur. aynı hesap. kadınla çalışırken mıçmıç, seninle işin varsa gravgrav...

karşı cinse karşı taviz vermekte master degree sahibi ve genelde kadınlar tarafından bol bol sikilen tipler ne yazık ki bunlar...

amsalak, ambiti şeklinde sıfatlar kullanılır kendileri için.
  • kısaca, hemcinsine kötü davranan net orospu çocuğudur.
  • özetle ; amsalak ve abazalıktan ölen karaktersiz müdür.
  • erkekleri siklemeyip kadınlara bedavadan ücretsiz ders gibi antrenman yaptırırcasına ilgi gösteren spor salonu hocalarının yakın akrabasıdır.