şükela:  tümü | bugün
  • fazla gelişmemiş erkek beyinlerin kadınlardan beklediği şeydir.
  • aslında, erkeklerin düşündükleri kadar istemeyecekleri bir şeydir.
    hatta "bunu gören bunu da gördü (bkz:...
    diye uzatılabilecek bile...
    (bkz: ben bu gün bunu gördüm)
  • tüm hetero kadınların ve bazı erkeklerin hayatında en az bir kere yaptığı şey.
  • yunanların tasvip etmediği davraniştir.
    afedersiniz ama etseler kol gibi yarrak yaparlardi heykellere...
    (bkz: bamya)
  • başka bir sike yaramadıklarından olsa gerek, yapılagelen bir şeydir. yani erkekler sikişmekten başka bir işe yaramadığına göre, onlarla sevişip sonra mümkünse suratlarına bakmamak elzemdir. hatta sevişmek bile gereksiz bence. seks çok komik bişi lan, akıllı uslu insanın yapacağı iş değil.
  • obje olarak dahi görülemediklerinden "cinsel obje" olarak görülmeleri uzun vadede beklenmemektedir.
  • kadınların yeterince çektiği bir dert olmasından mütevellit, bir takım erkeklerin içine girmeye can attıkları bir durumdur.

belki kalbin kırılacak, üzüleceksin, hayal kırıklığına uğrayacaksın ama açıklamak zorundayım: kadınlar, ne yazık ki estetik anlamda daha gelişmiş olduklarından, her gördüğü erkeği cinsel obje olarak görmeyecektir. bir erkek, hadi libidosu çok yüksek bir erkek diyelim, belki gördüğü her kadını fantazilerine ortak ediyor olabilir ama, bir kadın bir erkeği gördüğünde, kendisiyle bütün bir hayatı dondururcasına sevişmek istemesi için, o erkek böyle yunan tanrısı formatında olmalıdır. yani, brad pitt'e falan benzemiyorsan hiç şansın yok, üzgünüm. kadınlar yanından ya zekana saygı duyarak ya da seni hiç umursamadan geçecek. ki yazılanlara bakılırsa, muhtemelen umursamadan geçiyorlardır.

şu feminist hareket ile dalga geçmek, argümanlarını çürütmek için saçmalamanın sınırı bellense artık diyorum.

yeri gelmişken, brad pitt'i ''cinsel obje'' olarak değil, direkt ''cinsel'' olarak görüyoruz biz. obje ne lan? ayıp! ahajahjha!
  • erkeklerin kadinlari cinsel obje olarak gormesinden daha degisik bir olgu degildir, hatta aynisidir ama kadinlar icin utanc verici bu durum, erkekler icin grur vericidir, tuhaftir.
27 entry daha