şükela:  tümü | bugün
3730 entry daha
  • yıllar sonra eften püften bahanelerle mesaj atmaları.
  • gözünün dışarda olması
  • - kadınlara mana bulup daha beter dedikodu yapıyor olmaları.
    - kişisel temizliğine önem vermeyenler, ter kokusu gibi mesela...
    - sürekli hayattan şikayet edip, mızmızlananlar.
    - narsist olanlar.
    - alkol aldığında ağzı, burnu kayanlar.
    - yalanı, dolanı meziyet edinenler.
    - muhabbeti kısır olanlar.

bu liste uzar, gider...
  • sözlükte cinsellikten bahsederken kadınları aşağılayarak konuşmaları,
    yaptıkları eylemin sadece kendileri için olduğunu zannetmeleri.

(bunu yapmayan erkekler sinirlenip savunmaya geçmesin.hem unutmayın ki bazılarının ''bütün erkekler aynıdır'' söylemleri bu erkekler yüzünden başınıza geliyor.)

bu arkadaşlara dikkat ederseniz hepsinin sürekli kadınları aşağılayıcı entryler girdiğini göreceksiniz.

bu tip erkeklerin cinsellik hayatları yok arkadaşlar.

yok şöyle yaptım, yok böyle yaparsanız daha iyi...

sürekli kadınları bir objeymiş gibi anlattıkları uyduruk sevişme masalları yazıp duruyorlar.

her gördüğümde diyorum ki, ''keşke bir hemcinsim şu salağa bir şans verse de sözlükten siktir olup gitse.''

aynı zamanda iki yüzlüler.

siz hiç iş yerinizde, mahallenizde, arkadaş ortamlarınızda bu şekilde konuşabilen birisini gördünüz mü?ben hiç görmedim.

kim bunlar peki?

işte o selam verdiğimiz, kimliğinin belli olduğu sosyal medya hesaplarında kadın haklarını vs savunan bazı iki yüzlüler.

bunlar her yerde ve biz onları ''evet, haklısın,çok yanlış'' gibi şeyler söyleyen medeni insanlar olarak tanıyoruz.

eve gidince eli sikinde mal mal entryler giren geri zekalılar olduğunu bilemiyoruz.

aramızdalar.
  • ağzını yayarak konuşmaları, lakayıt olmaları, laubali olmaları, dedikodu yapmaları.