şükela:  tümü | bugün
  • arkadaşlar profilinize (herhangi bir yerde olabilir insta, tinder, ekşi vs.) ağzınızda, elinizde veya masanızda sigarayla fotoğraf koyunca havalı olduğunuz değil, ağzınızın ve üstünüzün leş gibi koktuğu düşünülüyor.

t: sigaralı foto
  • yolda kalan araba en yaygın örneğidir.

arabayı hareket ettirip belli bir noktaya kadar götürene dek arkasından itmek suretiyle hareket ettirme eylemi erkeklerin en itici olduğu detaydır.
  • yıllar sonra eften püften bahanelerle mesaj atmaları.
  • - kadınlara mana bulup daha beter dedikodu yapıyor olmaları.
    - kişisel temizliğine önem vermeyenler, ter kokusu gibi mesela...
    - sürekli hayattan şikayet edip, mızmızlananlar.
    - narsist olanlar.
    - alkol aldığında ağzı, burnu kayanlar.
    - yalanı, dolanı meziyet edinenler.
    - muhabbeti kısır olanlar.

bu liste uzar, gider...
  • ağzını yayarak konuşmaları, lakayıt olmaları, laubali olmaları, dedikodu yapmaları.
  • yakalarini.havaya kaldirmalari,saclarini boyamalari iyyy diyorum susuyorum.
  • butun insanlara has olsa da, oz farkindaliklarinin dusuk olmasi. ozguven patlamasi midir, deneyelim ne cikar kaybedecek birsey yok dusuncesi midir, koca kicina gobegine bakmadan filinta gibi kadinlari hedef almalari, kendi giyim tarzina, hayat sekline, vizyonuna bakmadan kendilerinden cok farkli dunyalarin kadinlarina asilmalari, bunu da zaten yapamamalari.
  • kredi kartı limitiyle ters orantılıdır
  • kadınlar olaya nasıl bakar bilemem ama bir erkeğin kadınların olduğu ortamda veya kadınlara karşı apayrı davranışlar göstermesi benim için çok iticidir. anlatmak istediğim şu, bir erkek düşünün ki kız arkadaşlarıyla birlikte gittiği her etkinliği, yaptığı her şeyi sırf daha cool gözüktüğünü sanarak paylaşıyor. aynı kişi, erkek erkeğe görüşeceğin zaman mırın kırın ederken ortamda kız olduğunda iki eli kanda olsa geliyor. daha nice iki yüzlü tavırlar. amsalaklık mı diyim, kendini cool gösterme çabası mı bilemedim ama bildiğim şey şu, bu tip hareketler bana aşırı itici gelmekte. bence birçok kadına da böyle tipler lazım olduğu için itici bulsalar da kullanışlı geliyordur. her türlü işinizi sorgusuz sualsiz görür bu tipler.
  • tivitir'da kanaat önderi olan arkalardan onlarca kadıni idare etmekten başka amacı olmayan tipler. her cins için böyle. yaşasın takılsın ama o olmasa lenin o zaman ölecekmiş gibi "cepheleri boş birakmayalım arkadaşlar" diyen bir abi daha geçen patlamış. ne harika kadınlar yine kandırılmış güvenmiş. ıdeolojiyle ne alakasi var diye not düşmuş bir de hanımefendi. bu çevreyi ne ile sağlıyorsa ve karşı taraf yapınca göze batan; nedense solcu olunca normal oluyor? :) onlar arsiz bu aşk adamı hahaa.

ben bizim bu öndeki solculardan yıldım zaten. bizim dediğime bakmayın işim olmaz zerresiyle.

genel anlamda bu tripleri arkadaş olarak da çekilmiyor. hesap kapanmasın diye aç kapa 2 saat online oldum tivitir'da; her yer abinin cinsel hayatı. 5 yıllik arkadaşimi bir gece vakti her yerden engellemiştim. uğraştiğı kadinlar bana bile sarmıştı öyle bir seviye. hatta biri buralarda dört nala kanaat önderliği koşardı yıllar önce. öyle bir olmamışlık. şu tiplerin de devri bitse de rahat etsek.

hesabın var mı? giriş yap